Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » SZerintetek hogy lehet megtalá...

SZerintetek hogy lehet megtalálni valakit akinek nevét sem tudom,pl FBn?

Figyelt kérdés
Kicsit röhejes a story tudom,kb 1 hete egy ajándékboltban vásároltam,miután fizettem kb még egy fél órát beszélgettünk egy igen helyes,kedves eladó lány volt,csak aztán jöttek vásárlók és félbe szakadt a dolog..másnap visszamentem mire mondták szomszéd üzletben hogy már nem dolgozik ott,utolsó napja volt csak átmenetileg volt alkalmazva,szóval kb annyit tudok róla h szingli,hova jár egyetemre,meg egyéb mellékes dolgok amikről beszélgettünk..próbáltam már FBn is keresni,de fogalmam nincs milyen nyomon induljak el,pedig azóta is folyton eszemben jár,szeretnék még vele beszélni,csak kicsit elgyügéskedtem ezt az egészet,h még nevét sem tudom..

2023. márc. 5. 17:16
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Kis bátorság kell, meg vállani, hogy az főnöke nevet egy kicsit, de ....

Én megadnám az elérhetőségem a volt munkaadójának és megkérném, adja át neki, hívjon fel vagy írjon neked a csaj, mert... :)

És akkor nem adta ki az ő adatait, de ha a lány is érdeklődik irántad, akkor ott az esély. Ha jelentkezik nyert ügyed van, ha nem, akkor ha tudnád a nevét se mennél semmire....

2023. márc. 7. 12:22
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg ez volna a legtökösebb megoldás,bár nem gondolom h ha megmondaná pl a keresztnevét azzal kiadná az adatait,akkor már akár FBn is könnyebben megtalálnám,nem azt várom h ő keressen,vagy emailezzen nekem..és igen benne van az is,h abszolút nem érdeklem,nem vagyok az esete simán csak beszélgettünk egy jót én meg belelátok vmi mást is..
2023. márc. 7. 20:17
 13/21 anonim válasza:

Menj be az egyetemre - és várd meg míg besétál.

Lehet hogy 1 hétbe fog telleni :D De tuti meg lesz !

2023. márc. 7. 21:13
 14/21 anonim válasza:

Mindenképpen a 10-es és 11-es ötletét fogadd meg, az egyértelmü eredményt ad.

Ha tényleg érdekled valamennyire, akkor egy email-címet vagy telefonszámot megadni nem nagy dolog, utána meg rajtad múlik, hogy folytatod.

Mindenesetre drukkolok, hogy sikerüljön, csak ehhez neked lépni kell.

2023. márc. 7. 21:23
 15/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nekem kell,meg az idő is sürget,talán már most is elmúlt az egésznek a varázsa,nagy szívás h az volt ott utolsó napja,meghogy pont nevére nem kérdeztem rá:))
2023. márc. 7. 21:30
 16/21 anonim válasza:
Hidd el, ha nem vagy abszolút ellenszenves neki, akkor nagyon imponálónak fogja találni, hogy meg akarod találni. (Nöként mondom, ez kifejezetten romantikus dolog!)
2023. márc. 7. 21:38
 17/21 A kérdező kommentje:
Na koléganoje jo nagy bunko volt,hogy ő ilyennel nem foglalkozik,meg pont sokan is voltak bent uzletben,de legalább egész nevét elárulta,ugyhogy bejeloltem FBn,remélem nem utasit el kapásbol mivel nevemet nem tudja ő sem,igy meg hiába irok neki nem látja ha nem vagyunk ismerősok..na meglátjuk,koszi a segitségetek!:)
2023. márc. 8. 12:20
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát vissza se jelölt eddig,úgyhogy kb felesleges köröket futottam..ez se fog happy endel végződni,csak a szokásos:)
2023. márc. 9. 19:52
 19/21 anonim válasza:
Lehet, hogy csak nem nézi a fb-ját, vagy lehet, hogy ő zaklatásnak vette, hogy kinyomoztad a nevét, vagy lehet, hogy nem érdekled igazán, vagy lehet, hogy nem ismert fel a profilképed alapján. Sokféle oka lehet annak, hogy nem jelölt vissza. Várj még pár napot, hátha, én mindenesetre drukkolok, bár sajnos a mai nőktől nem szabad túl sokat várni, katasztrófa ez az egész ismerkedés dolog. Sok pofonba beleszaladsz, mire esetleg tudsz találni egy viszonylag normálisat.
2023. márc. 10. 22:08
 20/21 A kérdező kommentje:
Perszehogy ez is benne van,lehet csak nevemet nézte hogy na ez meg ki mit akar?? Vagy meg alapból nem akar semmit,ki tudja..igen ez így van,pont ezért is tetszett h ennyire komunikatív,meg közvetlen volt,sokat tudtunk beszélgetni,pedig akkor is simán lerázhatott volna..ma kevés ilyen lánnyal találkozol nap mint nap,ezért is nem akartam annyiban hagyni..de fene se tudja mi volna a jó,éppen mi jár a fejükben,akar e egyáltalán kapcsolatot,vagy alapból nem jövök be neki rengeteg verzió van,biztos van aki tudott volna élni a lehetőséggel,most megint kicsit elment a kedvem az egész mai ismerkedésektől,inkább ne is taliztunk volna:)
2023. márc. 10. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!