Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kell élőben nőkkel...

Hogyan kell élőben nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék nőkkel élőben ismerkedni, de nem akarok zavaró lenni, ha esetleg fontos dolguk van. Mire kell figyelnem, milyen környezetben kellene elkezdenem és hogyan?

2023. márc. 5. 18:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"De persze ha nem jársz könyvtárba, csak ezért ne menj :D"

Sokszor járok könyvtárba, de a könyvek világa jobban beszippant, minthogy észrevegyem kik vannak körülöttem.


"3. Témával könnyebb, és velem személyesen még csak úgy próbálkoztak, ezért írtam én is ezt.(...)"

Sokszor gondolkoztam a valamilyen téma megszólítással, de nagyon sokszor azt éreztem, hogy hülyeség lenne és ilyenek.


"Még annyit hozzátennék, hogy bármilyen rendes vagy, olyan sajnos előfordulhat, hogy úgy hajt el egy nő, mintha valami mocsok perverz lennél (...)"

Sajnos ezt tapasztaltam, emiatt is aggódok, mert az első 5 próbálkozásom ilyen véget ért múlt évben. (Az előtt nem igazán érdekelt a párkapcsolat, magamra koncentráltam.)


"Csak szólni akartam, hogy ha ilyet tapasztalsz, az nem a te hibád, és ne ijedj meg."

Köszönöm, kedves vagy. :)

2023. márc. 5. 22:03
 12/19 anonim válasza:

Bro legyen nyitottabb és barátságosabb a testbeszéded. I mean mosoly, kéz ki a zsebből, kapucnit lehajtod, kezed nem rejtegeted...

Még férfiként is védekező állást veszek fel azonnal amikor ilyen feszülten közlekednek, nem hogy még a nők.

Emellett tudom nem könnyű de egy nyugodt, vidám vibe legyen körülötted, mert ha akarod ha nem a testeden meg a beszédedben érezni fogja a csaj ha feszült és ideges vagy.

Fő a jó vibe, és az őszinte mosoly.

Ja meg ha rád néz miközben felé sétálsz látod a szemén, meg a testbeszédén, hogy nyitott-e rá.

2023. márc. 5. 22:28
 13/19 anonim válasza:

Na, az olvasás például egy jó pont/téma sokunknál :) mondjuk én sajnos ritkán találkozom olyan sráccal, aki olvas. (Bezzeg az egyetemi könyvvásáron meg egymást nyomtuk agyon a múlt hétvégén...)


Nem hülyeség a téma, hidd el :) megkönnyíti a dolgokat, mondom. Spontánabb, lazább, és nem kell azon görcsölnöd, hogy megbuksz önmagad prezentálásából. Próbáld meg!


"Sajnos ezt tapasztaltam, emiatt is aggódok, mert az első 5 próbálkozásom ilyen véget ért múlt évben."


Jaj...akkor te most tulajdonképpen nem arra voltál kíváncsi, hogy merre indulj el, hanem hogy mi lehetett a baj :( nagyon sajnálom. Egy normális embernek sosem szabadna ezt megtapasztalnia. De sajnos nincs tuti recept az elkerülésére, tényleg csak annyit tehetsz, hogy "golyóálló" maradsz - azaz nem hagyod, hogy kiábrándítsanak a többi nőből, még ha ez nehéz is.


Nem kedvességből mondtam, hanem mert ez így van. De nagyon szívesen :)

2023. márc. 5. 22:30
 14/19 A kérdező kommentje:

"Bro legyen nyitottabb és barátságosabb a testbeszéded. I mean mosoly, kéz ki a zsebből, kapucnit lehajtod, kezed nem rejtegeted..."

Ezek nálam alapok.


"Emellett tudom nem könnyű de egy nyugodt, vidám vibe legyen körülötted, mert ha akarod ha nem a testeden meg a beszédedben érezni fogja a csaj ha feszült és ideges vagy."

Erre viszont lehet rá kell gyúrnom.


"Nem hülyeség a téma, hidd el :) megkönnyíti a dolgokat, mondom. Spontánabb, lazább, és nem kell azon görcsölnöd, hogy megbuksz önmagad prezentálásából. Próbáld meg!"

Rendben!:)

2023. márc. 5. 22:46
 15/19 anonim válasza:

Amúgy a témás nyitás szerintem is jobb, mint ezek a betanult catcalling szövegek, viszont legyen nyitott kérdés, ne eldöntendő, csak mert könnyebb tovább vinni a beszélgetést, meg sokkal simább mint egy kérdez felelek.

#12

2023. márc. 5. 22:51
 16/19 anonim válasza:

Én nagyon úgy gondolom, ha tettél annyit a napodért, hogy büszke légy magadra, pozitív vibeod lesz

Ilyenek az elmentél edzeni, megágyaztál reggel, nem csaltál a diétádban, kialudtad magad, stb...

2023. márc. 5. 22:58
 17/19 anonim válasza:

A témával nyitás, valahogy reflektálás a kiszemelt tevékenységére - ezzel nehéz mellélőni (persze a reakciót alanya válogatja)

Engem pl a buszon egyszer úgy szólított le egy srác, miközben lelkesen olvastam a Gyűrűk Urát, hogy "milyen a könyv?". Egy jó kis beszélgetés kerekedett belőle, abszolút kellemes élmény volt.

2023. márc. 6. 00:25
 18/19 A kérdező kommentje:

"Nem hülyeség a téma, hidd el :) megkönnyíti a dolgokat, mondom. Spontánabb, lazább, és nem kell azon görcsölnöd, hogy megbuksz önmagad prezentálásából. Próbáld meg!"

Tudnátok a témaválasztásban segíteni mondjuk egy-egy olyan kitalált helyzettel, ahol kevés téma áll rendelkezésre, mondjuk várakozás közben, amikor nem csinál semmit vagy csak telefonozik?

2023. márc. 6. 07:44
 19/19 anonim válasza:

Reszelj előttük némi kecskesajtot egy piros kerámiai salátástálba.

A siker majdnem garantált. Úgy 80%-ot ugrik a sikerességi rátád majd. Hajrá bajnok!

2023. márc. 7. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!