Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem jelölnek vissza a...

Miért nem jelölnek vissza a lányok facebookon?

Figyelt kérdés
Szoktam bejelölni, rá írni lányokra facen de semmi reakció.

2023. márc. 8. 21:36
1 2
 11/20 anonim válasza:

9es vagyok... leírom, hogy sosem írok vissza, nem akarok ismerkedni, mert random embereknek nem tartom bunkóságnak nem visszaírni, erre mit csinál a kommentem után?


RÁMÍR ITT b@zmeg,hogy "ismerkedünk??".

Hátha. Tuti nem voltam egyértelmű.


🤦‍♀️🤦‍♀️

2023. márc. 9. 08:34
 12/20 anonim válasza:

Húha emberek, csak veletek van ezek szerint a baj.

3 barátnőm volt már ilyen aki random megtalált facen és bejelölt mert szimpatikusnak talált. Ha én jelölök be random csajokat mert szimpatikus akkor is legalább 5/3 visszaigazol és egyből ír valamit.

Attól még, hogy nem ismered visszajelölheted beszélhetsz vele pár szót, hogy mit is szeretne, nem fog összedőlni a világ ez miatt.. (persze csak ha szimpatikus és nem minden jött-mentet)

Kérdező, valószínűleg nem találnak szimpatikusnak nem jössz be nekik. (Talán csinálj egy jó/jobb profilképet és ne látszódjon, hogy miket osztogatsz meg vagy miket kommentelsz úgyis lecsekkolják először az adatlapod) Addig ne is írj amíg vissza nem igazol és ne legyél túl nyomulós. Na meg persze a “saját kategóriádban” próbálkozz.

2023. márc. 9. 12:58
 13/20 anonim válasza:
Olyan kár, hogy ismerkedős kategóriában nem lehet le vagy fel pontozni senkit.
2023. márc. 9. 13:06
 14/20 anonim válasza:
#13 amúgy ez miért van?
2023. márc. 9. 13:11
 15/20 anonim válasza:

Na ez a jó kérdés, hogy amúgy ez miért van, hogy ismerkedős kategóriában ott nem lehet se le se pedig fel pontozni senkit.

Ki tudja, valamiért így lett kitalálva ez a kategória aminek ismerkedés a neve.

2023. márc. 9. 13:40
 16/20 anonim válasza:
Ha jelöl egy ismeretlen és normálisnak tűnik én visszajelölöm. Üzenetekre nem nagyon szoktam válaszolni, mert ismeretlenektől szia mizu jellegű írásokra egyszerűen nincs ötletem mit írni.
2023. márc. 9. 14:29
 17/20 anonim válasza:
Miért jelölnének vissza, illetve minek válaszolnának? Aki ismeretlenül bejelöl vagy ír, azt válasz nélkül törlöm, mert nem érdekel.
2023. márc. 10. 17:29
 18/20 anonim válasza:

Ezért vagytok egyedülállóak. (Tudom tudom itt mindenkinek párja van már 1000+1 éve és oly tökéletes kapcsolat hogy csak na..) A leendő párotok is egy jelenleg ismeretlen személy. Szerintem oly mindegy, hogy facen jön (úgy a semmiből) vagy egy buliban (úgyszintén csak hirtelen a semmiből).

2023 van, már rég vége annak az időszaknak amikor a szomszéd utcán lakó Jancsika meglátott és utánad füttyentett, hogy van e kedved este átmenni ganajászni meg fejni egy kicsit.. (Most tenne valaki ilyet máris szaladnál feljelenteni zaklatásért az is biztos.)

Neten persze lehet játszani ezt a nagy elérhetetlen úri hölgyet de élőben viszont lehet elolvadsz ugyanattól az embertől akit visszautasítottál valamelyik platformon mert mit képzelt, hogy csak úgy be mert jelölni téged. De persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit csinál, ezt csak úgy itt hagyom hátha valaki mégis átgondolja, hogy a következő szimpi netes próbálkozónak mégis ad egy esélyt és hátha valami jó sül ki belőle. :)

2023. márc. 10. 18:24
 19/20 anonim válasza:

Gondolom, azért nem lehet, mert ez az egyetlen olyan kategória, aminek nem a segítségnyújtás a fő célja, hanem az ismerkedés - ha régebben többen próbálkoztak ezen az oldalon a megfelelő kategóriában, akkor miért ne legyen rá külön kategória?


Szerintem azért bunkóság nem visszaírni, mert az olyan, mint ha levegőnek néznénk a másik embert! Ergo: “akit nem ismerek, az számomra nem is létezik” ! Ok, hogy nem akar valaki beszélgetésbe elegyedni, de akkor legfeljebb 1 mondatban való visszautasítással igazán megtisztelhetnénk embertársunkat! Ha nem tágít, nem ért a szóból, “csakazértis”, az viszont már indok lehet a lenézésre, akkor már jöhet a tiltás is!


#8-as voltam.

2023. márc. 10. 22:20
 20/20 Deff válasza:

Én egyáltalán nem látom bunkóságnak nem visszaírni és visszajelölni.Én arra használom a face-t hogy azokkal tartsam a kapcsolatot akikkel már legalább egyszer találkoztam offline is.


Nem is igazán látom ebben az értelmes elvárást. Igazából miért is ír bárki rá ismeretlenül a másikra facen? Ha kint a külvilágban keresztezitek egymás útját akkor legalább már van esély rá hogy akár valami közös érdeklődés vagy tulajdonság is megvan. De facen ráírsz mert jól néz ki? Ez olyan gáz

2023. jún. 12. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!