Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Manapság miért ilyen nehéz...

Manapság miért ilyen nehéz ismerkedni? Meg úgy általában nem igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy manapság nem lehet ismerkedni. Vagy legalábbis egy szint alatt nem.


Mit is mondhatnék? Nekem nincsenek nagy igényeim: egy okos és intelligens, igényes lány. Nem diszkós dísz pic*a csak legyen benne valami vonzó, valami báj.


Az őszintét megvallva úgy gondolom, hogy a szexuális forradalom nem mindenkinek szólt csak az úgynevezett alfa hímeket és esetleg béta kinézetű embereket (sportos családapa aki hűséges a feleségéhez miután az már széjjelk*félte az agyát.) szabadította fel a kötöttségek alól a nyugati világban. Másoknak továbbra sincsen esélye.


Mindenki gyúr meg sportol. Mindenki több akar lenni az átlagnál. Szerintem nagyon elromlott valami.


Én egy átlagos 27 éves szűz férfi vagyok. Sosem voltam egy partiarc. Mindig elvoltam magamban, olvasgattam, bicikliztem, filmet néztem. Ma jöttem rá, hogy lehetséges hogy enyhén autista vagyok. Mindig is különböztem a többiektől rendkívül introvertált személyiségem van.Az emberekbe vetett bizalmam már egész korán elvesztettem, mert sokat csúfoltak a kinézetem miatt. Az akkori felnőttek rasszista megjegyzéseket tettek rám, ami traumaként ért. Apám nem volt, anyám nevelt. Ettől gondolom én elég feminin lehetek a többi izomállat mellett.

Elég hamar nyilvánvalóvá vált, hogy nem leszek a nők kedvence. Tini koromban sokszor megaláztak a csajok, érzéseimet sosem viszonozták.


Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy aki azt mondja, hogy a természetes szelekció az emberek között nem működik az képmutató, polkorrekt. Ez nagyon is van. Létező jelenség az emberek kategorizálása. A nők részéről izom és péniszméret szerint, a férfiak részéről hüvelyszűkösség és mellméret szerint. A kategorizálás minőségbeli szortírozást jelent. Ez még rendben is lenne. Csak mondjuk aki szép az nem mindig okos és fordítva aki okos az nem mindig szép. Magyarországon rendkívül zárt a társadalom. Felemelkedni nagyon nehéz, kihullani annál könnyebb... Külsőségek alapján ítéljük meg egymást, ami lehetetleníti az ismerkedést és párkeresést.



2023. márc. 31. 21:55
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve mintha az intelligenseket és átlagosakat a rendszer alapól kiszelektálná magából. Vagy csak a magyar emberek, a magyar társadalom iylen alja?!
2023. márc. 31. 22:07
 2/25 anonim válasza:
Senkinek sem egyszerű bro.. Amúgy a csajozàs is olyan mint a táncolàs..Van akibek ösztönösen jól megy és van aki még sok táncóra után is elég botlábú.. Én elfogadtam hogy "botlábú" vagyok..viszont igy a Covid utàn olyanoktól is hallom h nehéz akinek nem volt ismerkedési gondjuk
2023. márc. 31. 22:10
 3/25 A kérdező kommentje:

De ennyire?

Kezdem azt gondolni, hogy minden fiatal nő és lány átkapcsolt aranyásó üzemmódba.

2023. márc. 31. 22:17
 4/25 anonim válasza:
Milyen egyszerű is minden nyomorunkat a társadalomra kenni.
2023. márc. 31. 22:20
 5/25 anonim válasza:
4: a 90-es évek óta nem születik 100 ezernél több gyerek évente, igenis ez társadalmi probléma, konkrétan kihalunk
2023. márc. 31. 22:34
 6/25 anonim válasza:

Ilyen szöveggel ne csodálkozz, hogy nem áll senki szóba veled.

"Létező jelenség az emberek kategorizálása. A nők részéről izom és péniszméret szerint, a férfiak részéről hüvelyszűkösség és mellméret szerint. A kategorizálás minőségbeli szortírozást jelent."

Anyám, borogass.

2023. márc. 31. 22:41
 7/25 A kérdező kommentje:

Ja és bocs az lemaradt még: a nők akik magukra ismernek azok írják a legalázósabb szövegeket.


Utolsó: Miért mit írtam a mi vállalhatatlan? Ja hogy aki kimondja az igazságot ebben e képmutató szr világban az már valami nagy bűn?

2023. márc. 31. 22:45
 8/25 anonim válasza:

Az a probléma, hogy egyre többször olvasom, hogy minden "átlag" férfi szidja azokat, akik edzenek és azokat a lányokat, akiknek ez jön be. Az edzés nem csak arról szól, hogy jobban fogsz kinézni tőle, hanem hogy vagy annyira kitartó, hogy egy amúgy mocskos fárasztó és nem nagy buli edzést a legszarabb napjaidon is végigtolj azért, hogy fejleszd magad és jobban érezd magad a bőrödben. :) És egyébként is, ha én is teszek valamit azért, hogy tetszek a másik nemnek, akkor normális, hogy ezt elvárom tőlük is. Az, hogy te nem vagy annyira eltökélt, hogy szenvedj egy edzőteremben vagy csak "lesz*rod, mert ha így nem tetszel egy lánynak, akkor mi értelme", akkor meg tessék elfogadni, hogy nem jön okos, intelligens és igényes lány csak úgy a házad elé és kéri meg a kezed.

Tessék egy kicsit magadba nézni, meg a tükörbe. Te milyen lányt szeretnél? És az a lány vajon miért nem akarna téged?

2023. márc. 31. 22:49
 9/25 anonim válasza:
Kérdező: Egy okos, intelligens, igényes lánynak nem a péniszméreted meg az izomméreted lesz a legfontosabb szempont. Ha valaki ilyen szempontok alapján választ, az pont annyit is ér. Viszont a normális lányok meg kerülni fognak az ilyen tévképzeteid miatt.
2023. márc. 31. 23:08
 10/25 anonim válasza:

Miert lenne kepmutato a vilag ?

Ezt amit leirtal, hogy aki luzernek erzi magat es ugy is viselkedik annak nem lesz noje mindenki tudja. Ebbe semmi kepmutatas nincsen.

Az hogy te extra introvertaltsaggal meg isten tudja mivel probalod megnagyarazni magadnak, hogy nem mersz mar nyitni a nok fele nem a tobbi ember hibaja. “Mindig elutasitottak”. Igen mindenkit mindig elutasitanak amikor egyszer csak valaki majd nem utasitja el.

Amugy meg aki jol nez ki az nyilvan sikeresebb lesz a masik nemnel, ezt a vilagon senki nem mondja maskepp.

2023. márc. 31. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!