Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Manapság miért ilyen nehéz...

Manapság miért ilyen nehéz ismerkedni? Meg úgy általában nem igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy manapság nem lehet ismerkedni. Vagy legalábbis egy szint alatt nem.


Mit is mondhatnék? Nekem nincsenek nagy igényeim: egy okos és intelligens, igényes lány. Nem diszkós dísz pic*a csak legyen benne valami vonzó, valami báj.


Az őszintét megvallva úgy gondolom, hogy a szexuális forradalom nem mindenkinek szólt csak az úgynevezett alfa hímeket és esetleg béta kinézetű embereket (sportos családapa aki hűséges a feleségéhez miután az már széjjelk*félte az agyát.) szabadította fel a kötöttségek alól a nyugati világban. Másoknak továbbra sincsen esélye.


Mindenki gyúr meg sportol. Mindenki több akar lenni az átlagnál. Szerintem nagyon elromlott valami.


Én egy átlagos 27 éves szűz férfi vagyok. Sosem voltam egy partiarc. Mindig elvoltam magamban, olvasgattam, bicikliztem, filmet néztem. Ma jöttem rá, hogy lehetséges hogy enyhén autista vagyok. Mindig is különböztem a többiektől rendkívül introvertált személyiségem van.Az emberekbe vetett bizalmam már egész korán elvesztettem, mert sokat csúfoltak a kinézetem miatt. Az akkori felnőttek rasszista megjegyzéseket tettek rám, ami traumaként ért. Apám nem volt, anyám nevelt. Ettől gondolom én elég feminin lehetek a többi izomállat mellett.

Elég hamar nyilvánvalóvá vált, hogy nem leszek a nők kedvence. Tini koromban sokszor megaláztak a csajok, érzéseimet sosem viszonozták.


Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy aki azt mondja, hogy a természetes szelekció az emberek között nem működik az képmutató, polkorrekt. Ez nagyon is van. Létező jelenség az emberek kategorizálása. A nők részéről izom és péniszméret szerint, a férfiak részéről hüvelyszűkösség és mellméret szerint. A kategorizálás minőségbeli szortírozást jelent. Ez még rendben is lenne. Csak mondjuk aki szép az nem mindig okos és fordítva aki okos az nem mindig szép. Magyarországon rendkívül zárt a társadalom. Felemelkedni nagyon nehéz, kihullani annál könnyebb... Külsőségek alapján ítéljük meg egymást, ami lehetetleníti az ismerkedést és párkeresést.



2023. márc. 31. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nőként sem könnyű egy normális pasit találni, aki nem azzal kezdi az ismerkedést, hogy a péniszéről küld képeket stb. Nekem sosen volt fontos, hogy jómódú ember legyen, mindig a személyiség volt a legfontosabb. Az önsajnáltató embereket viszont nem szeretem, akik állandóan a saját problémàikkal vannak elfoglalva és nem azzal, hogy valami hasznos dologgal töltsék az idejüket. Ez nekem sokkal inkább kizáró ok, mint az, hogy valaki pl nem gazdag.
2023. ápr. 1. 08:40
 22/25 anonim válasza:

Azért nehezebb ismerkedni, mert a férfiak nagyon szeretnének (barát)nőt szerezni, míg a nőknek kevésbé létszükséglet már a (pár)kapcsolat: férfi nélkül is jól lehet élni.


A társkeresőkön és itt a gyakorin jól láthatók az arányok. Legalábbis az interneten lévő arányok. Sok az eszkimó, kevés a fóka.

2023. ápr. 1. 10:24
 23/25 anonim válasza:
17-es, 16-os vagyok. Te még nagyon nagyon fiatal vagy. Még el sem értél abba a korba, ahol igazán kapcsolatokat kialakitani szoktak az emberek. A gimiben nekem is hasonló érzésem volt lányként, hogy nincsenek korosztalyokban megfelelő fiúk, mert mind éretlenek. Várd ki az egyetemet, ott tele lesz a környezeted hozzád hasonlókkal, ott sokkal könnyebb ismerkedni. Akikről írtam, szinte mindenki egyetem alatt találkozott, vagy valami egyetemmel kapcsolatos helyen találkoztak.
2023. ápr. 1. 11:00
 24/25 anonim válasza:

23 köszi, ezzel csak az a gond, hogy egészen más terveim vannak:D


Nagyon más vagyok, mint a többi korombeli, mindig előbb csináltam mindent.


Nem szeretnék és fogok egyetemre menni, mert lesz egy piacképes szakmám és ahogy azt megszereztem, elkezdek benne vállalkozni.

Viszont tisztában vagyok azzal, hogy az mivel jár, így inkább most szeretnék valakit, vagy valamilyen szinten "kiélni" ezt, mert most még rengeteg szabadidőm van, amit ugyan hasznosan töltök el, de most még lenne rá időm, ez után meg 30-35 éves koromig dolgozni szeretnék ("automatizált" vállalkozás + később katonaság), ami mellett sok mindenre nem lesz időm, utána meg ellébecolok majd =)


Minden esetre türelmes vagyok, elfoglalom magam, aztán majd lesz ez, vagy az

2023. ápr. 1. 11:57
 25/25 anonim válasza:
Nem ismerkedek nincs is senkim. Minek? Kész.
2023. ápr. 3. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!