Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aktívan randizok egy fiúval...

Aktívan randizok egy fiúval több mint 3 hónapja, de most tudtam meg, hogy mellettem folyton Tinderezik és még az ex barátnőjével is napi szinten chatel. Én azt hittem jól haladunk, hiszen sokszor nála alszok,de zárkózott. Bármi tanács javaslat?

Figyelt kérdés

Szerintetek még nem vagyunk együtt eléggé, hogy ezeket ne csinálja? Vagy kérjem meg hogy ne beszéljen az exevel és törölje le magát mindenhonnan?

3 hónap alatt még azt se beszéltük meg, hogy járunk-ezt is félek megkérdezni. Az exevel 4 hónapja mentek szét kb. Valami tanácsot /javaslatot tudtok adni?



2023. ápr. 7. 01:20
A kérdező szavazást indított:
Szakitsak vele és hagyjam az egészet
Kérdezzem meg, hogy járunk e
Kérdezzek rá mindenre
47 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szia!

Vélhetően nem te vagy neki az igazi, ezért keresgél tovább. Ha neked ideig óráig jó így, akkor ne mondj semmit neki.

Ha azt mondanod kell neki, hogy hagyja ebbe ezeket, legfeljebb csak üres ígéretet fogsz kapni, hogy abbahagyja, de szerintem folytatni fogja, bár nem ismerem.

2023. ápr. 7. 05:29
 2/15 anonim válasza:
* abba 😂
2023. ápr. 7. 05:30
 3/15 anonim válasza:
Nála szoktál aludni úgy, hogy azt se tudod jártok-e? Grat...
2023. ápr. 7. 06:13
 4/15 anonim válasza:
Hiánypótlónak jó vagy, de amúgy nem érzi a nagy szikrát, szóval keres tovább. Lehet azért mert tényleg nem kellesz neki, lehet azért mert még nincs túl teljesen a szakításon, lehet nem is akar kapcsolatot csak élni szeretne.
2023. ápr. 7. 06:41
 5/15 anonim válasza:
Honnan tudtad meg? Miért nem kérdeztél rá azonnal? Hát ha ezt így melletted csinálta és nem gáz neki, akkor milyen ember az ilyen??? Hagynám a francba, gyakorlatilag megcsal és meg fog csalni.
2023. ápr. 7. 06:49
 6/15 anonim válasza:
Ha a randizgatási fázisban vagytok még (ami sajnos nem egyértelmű), akkor ezek beleférnének.
2023. ápr. 7. 06:58
 7/15 anonim válasza:
Amíg nem vagytok együtt semmihez semmi közöd! Te is és ő is azt csinál amit akar. Ha ezeket véletlen onnan tudod, hogy nézegeted titokban a telefonját (nagyon nagy valószínűséggel innen tudod) akkor pedig tegyél jót neki és szakíts, ha már az elején ezt csinálod mi lessz később… Volt ilyen csajom, utólag mondta el, hogy titokban nézegette a telefonomat mert nem bízik bennem. Úgy dobtam ki, hogy a lába sem érte hazáig a földet.
2023. ápr. 7. 08:44
 8/15 anonim válasza:

Az emberiség megérett a pusztulásra.


Van szájuk tudnak beszélni de a legutolsó dolog az hogy valamit megtudjon a másikról, az az hogy beszél vele ezekről..

2023. ápr. 7. 09:29
 9/15 anonim válasza:
Ez egybarátság extrával kb. Én fasziként ugyanilyen helyzetbe voltam és a végén amikor élőben beszéltem az érzéseimről kifarolt mikor már minden is játszott. Ez az egész barátság extrával egy kényelmes, elköteleződésre alkalmatlan gyökértelen társadalmat nevel ki amitől okádni tudnék.
2023. ápr. 7. 09:51
 10/15 anonim válasza:
Hát, ha ez kérdés nálad . . .
2023. ápr. 7. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!