Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A férfias, nem vékony, kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfias, nem vékony, kis felesleggel rendelkező passzív fiúk vonzóak lehetnek számotokra? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Húszas évei közepén járó határozott és tudatos férfi vagyok, nem fúj el a szél (dolgozom rajta:) - nem skatulyáznám magam jelzőkkel, hogy milyen vagyok, vékony nem, az biztos:) ) férfias kisugárzású, szőrösebb, de ápolt - az ilyen típus vonzó számotokra?


Kicsit ott találom magam, hogy mindenkinek hatalmas elvárásai vannak és a külsőség uralkodik minden beszélgetésben, és elképzelhetetlennek tartom, hogy én ne tetszhetnék másoknak (mert mindannyian tudunk párra találni, stb.) - még a jó platformot és helyet nem találtam meg, nem biztos, hogy itt lesz, de azért kíváncsi vagyok. :)


Nekem az vonzó, ha a másik férfias, tudatos, vannak céljai, korban közel állunk egymáshoz.


(Gonosz megjegyzéseket köszönöm nem szeretnék.:) )



2023. márc. 16. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon nem vonzóak. Fogyj le.
2023. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki a vonalzó-pasikat szereti ám, 1-es.
2023. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pont nem, mert én is passzív vagyok, de biztos vagyok benne, hogy nem egy embernek igen! Sok szerencsét, szükséged lesz rá! 😊
2023. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Jó pár aktív pedig ilyen passzívat keres barátjának,mint pl a 3-as:) Bizony !
2023. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen!
2023. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az jött le hogy meghíztál, és emiatt nem jössz be másoknak. De mivel ez téged is zavar, és tudatosul is benned, hogy tudsz te ennél jobban is kinézni, frusztrált vagy, mert a többiek véleménye is az, hogy nem vagy a toppon. És ez ijesztő, mert szerinted is igaz. Menj el munka után kocogni, és ne zabálj szénhidrátokat. Hagyd a piát a fszba, és igyál rengeteg vizet.
2023. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
18 éves sportos aktív vagyok, nekem vonzó, ha a partnerem több dologban is különbözik tőlem. A jó/sportos kinézetet lehet humorral, intelligenciával, vagy ízléses öltözködési stílussal helyettesíteni, arról nem is beszélve, hogy a higiénia milyen fontos. Szóval hajrá, ne add fel, biztosan tetszel majd valakinek. :)
2023. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hú, kicsit félrement sem az önbizalmammal, sem az önbecsülésemmel, sem a reális nézőponttal nincs bajom, 3 kiló pluszról beszélünk…:) Szeretem magam, kényelmes vagyok így is (nem vagyok hipokrita).


A kérdésnek az önbizalom boost helyett kicsit más célja lett volna, de köszi mindenkinek! :-)

2023. márc. 16. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Három kiló az még semmi, egy hét alatt ledobod, ha zavar. Az viszont sokat számít, hogy ki vagy békülve önmagaddal, szerintem ez vonzó tulajdonság.

7-es voltam.

2023. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!