Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire értékelik a nők, ha...

Mennyire értékelik a nők, ha egy férfi mer kezdeményezni, szerintetek érdemes tovább próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy cukrászdában, és iszonyatosan megtetszett a felszolgáló lány. Jó pár héttel később visszamentem, csak elvitelre kértem egy süteményt. Nem volt konkrét tervem, de szerettem volna valahogy a tudtára adni, hogy nagyon vonzónak találom. Szóval kikértem a sütit, és ahogy kotorásztam a tárcámban, felnéztem, és láttam, hogy a leányzó nézi az arcomat, ahogy felpillantottam, egy picit el is mosolyodott talán, de csak szolidan. Feltűnt, hogy most szemüvegben volt, előtte pedig nem. Ezt meg is jegyeztem neki, éreztetvén, hogy kiszúrtam magamnak. Majd erről ejtett 1-2 mondatot, hogy rosszul lát messzire, de mivel próbáltam sietni, így közelebb hajoltam a pulthoz, és ahogy vettem fel a süteményt, mondtam neki, egy picit csibészesen, hogy egyébként nagyon jól áll, majd eljöttem. Mosolygott, kicsit talán nevetett is és megköszönte. Legközelebb ha bemegyek, szeretném ezt továbbfűzni, és megkérdezni a nevét, esetleg elhívni randira. Nagyon jó nő, úgy érzem nem is az én kategóriám, de nem tudom, talán szimpatikus voltam neki, nem tudom. Próbáltam magabiztos lenni, de szerintem egy kicsit érződött rajtam a félénkség is. Az szerintetek már jó jel, hogy normálisan fogadta a közeledésemet? Nagyon izgatott vagyok, de estem már pofára...
2023. ápr. 9. 13:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
Most is pofára fogsz. A vendégekkel kötelező kedvesnek lennie, de valószínűleg azt gondolta, hogy na megint itt van egy kanos, kiéhezett idióta.
2023. ápr. 9. 13:45
 2/15 anonim válasza:
Hát próbáld meg, a legrosszabb, hogy elutasít, ami persze nem jó, de még mindig jobb, mintha nem próbáltad volna meg. És hogyha amúgy normálisan fogadta a közeledésedet, akkor ha nem is akar majd semmit, biztos azt is normális fogja közölni.
2023. ápr. 9. 13:46
 3/15 anonim válasza:
A lányok nem azon siránkoznak hogy a fiúk nem mernek kezdeményezni. Hanem azon hogy a számukra szimpatikus fiúk nem mernek kezdeményezni. És hát általában ritka annak az esélye hogy benne vagy az ideálban
2023. ápr. 9. 16:47
 4/15 anonim válasza:

3.: "a számukra szimpatikus fiúk nem mernek kezdeményezni."


Vagy nem akarnak. :D Sok emberre igaz, hogy nem a saját ligájában játszók után fut.

2023. ápr. 9. 16:50
 5/15 anonim válasza:

Gondolom idősebb vagy nála jóval. ("Csibészesen" 😅😅😅 nagyapám beszéltem így)

Megpróbálhatod max beégsz.

2023. ápr. 9. 17:44
 6/15 anonim válasza:
Sok férfi érti félre a kedvességet. Idegesítő tud lenni.
2023. ápr. 9. 18:09
 7/15 anonim válasza:

Látod, soha nem jó semmi. Ha kezdeményezel, az a baj, mert rámenős vagy, félreérted a kedvességet, ha meg nem kezdeményezel, akkor az a baj, mert töketlen vagy. Ja és természetesen azért is te vagy a hibás, mert nem tudod kitalálni a csaj gondolatait, hogy csak szimplán kedves, netán nyitott az ismerkedésre. De azért a nők sírnak rendszeresen, hogy nekik milyen nehéz dolguk van.

Ha nem kezdeményezel, sosem tudod meg, hogy tetszel-e neki, és mindig az fog az eszedben járni, hogy mi lett volna, ha próbálkozol. Szerintem ha normálisan közeledsz hozzá, akkor a legrosszabb esetben is kapsz egy udvarias elutasítást. Kezdeményezz nála, hajrá.

2023. ápr. 9. 18:29
 8/15 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, saccra ő is olyan 20 körül van.
2023. ápr. 9. 21:05
 9/15 anonim válasza:

Söpörd félre a rossz tapasztalatot felhalmozott kommentelőket.


Egy nyitás nem a vég, akár kezdet vagy lezárt ügy. Ez majd elválik.


Legrosszabb esetben is tapasztalat gyűjtés, kommunikációban és nyitás/ismerkedésben.


Nőknek, férfiaknak egyaránt hasznos és szükséges alapok.


Én azt mondom próbáld meg.

Ismerd meg, ne kapkodj el semmit. Érezze, hogy tényelg meg akarod ismerni.


Minden kapcsolat külső jegyekből startol.


Engem is utasítottak vissza, mondtak igent, majd nemsokkal én nemet stb.


Ismerkedés, keresgélés.


Ha érzésben nem lenne rád hatással az illető, akkor nem is foglalkoznál vele. :)

Nem akarnád meghódítani.


Próbáld meg! Hajrá!


S igen, a vendéggel normálisnak kell lenni, alapon az embertársunkkal is annak kellene lenni. Kultúrált kommunikációval pedig sok minden megoldható vagy fény derül dolgokra.


Mai napig a normális bepróbálkozásokra pl választ szoktam adni korrekten:nem egyszerű vallani tudom s épp ezért is köszönöm - mutatom a gyűrűmet - viszont van párom.


Ahogy meséled szerintem más nonverbális jeleket is megfigyeltél csak tudat alatt.


Próbáld meg!


Engem anno felbosszantott csak, ha valaki vérvörös arccal vagy/és füllel nagy áradozó szemekkel nézett utánam.


Volt, hogy direkt nem hajtottam el bicóval, hanem leültem a padra s mosolyogtam rá, amikor kijött boltból, intettem neki és zavarában felvette a nyúlcipőt... Pedig aranyos, helyes srác volt.


Meg volt pár hasonló másnak nyitási kezdeményezésre adott lehetősége, ahol "előkészültem" ilyen apróságokkal, hogy nem tekertem haza versenybicó tempómmal.


Még ha zavarban is vagy, de megteszed a lépést egyszerre tartja a nő aranyosnak, de határozottnak a férfit.


Mindent bele! :3


Bevallom, kíváncsi is vagyok. Nekem tetszik a fokozatos nyitásod felé.


Hobbiból írok és pincér-vendég szituációban hoztam össze a szereplők egyik párosát. 😁


30N

2023. ápr. 11. 08:14
 10/15 A kérdező kommentje:
Pedig kedves utolsó, végül a negatív hangoknak lett igazuk. Bementem ma hozzá, kértem egy sütit, mondtam neki, hogy azt már tudom, hogy messzire rosszul lát, de a nevére is kíváncsi vagyok. És semmi, csak nevetni tudott zavarában. Már amikor bementem láttam, hogy megismert egyből, viszont azt is észrevettem, hogy most semmi jelet nem küld, véletlenül sem, és ügyelt rá, hogy nehogy tartsa a szemkontaktust vagy bármi ilyesmi, de mondom nem érdekel, ha már bejöttem nagy nehezen, teszek egy próbát. Szóval megkérdeztem a nevét, és csak nevetgélni tudott, már nekem is kellemetlen volt, mert közben jött más is a presszóba. Szóval kvázi a szájába adtam a választ, mondom titkos? Azt mondja titkos. Mondjuk én büszke vagyok magamra, hogy egy ilyen szép és csinos lányt, megmertem szólítani és zavarba tudtam hozni, ettől függetlenül végtelenül csalódott és szomorú vagyok. Egyre kevésbé látom azt, hogy értékelik a nők a valós és normális kezdeményezést. Marad az online xarakodás, ott meg semmi esélyem. Bár mint egyre többször kiderült, élőben is ugyanúgy semmi sikerélmény. Szóval ennyit erről, marad a magány és vergődés, ameddig mások boldog párkapcsolatban élnek, de akik nem, azok is legalább szexelnek.
2023. ápr. 11. 19:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!