Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen soha senki nem ir...

Tinderen soha senki nem ir vissza, mit kene irni, hogy valaszoljanak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 10. 21:22
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
melyik vármegye?
2023. ápr. 10. 21:52
 12/32 anonim válasza:

Ahhoz, hogy megtudjuk ennek okát több dologra is szükség lenne:

- hely, ahol keresgélsz

- nők, akiknek üzensz

- általános felmérés/szűrni a potenciális kamu profilokat

- hogy nézel ki, előnyös képet raksz fel vagy nem

- milyen szöveggel indítasz


Ezek nélkül csak találgatni lehet.

2023. ápr. 10. 21:58
 13/32 A kérdező kommentje:
gondolom a szövegem a szar, meccsek vannak
2023. ápr. 10. 22:01
 14/32 anonim válasza:
Nem számít ha fullos a kép
2023. ápr. 10. 22:04
 15/32 anonim válasza:
A Tinder egy vacak. Én normális képekkel voltam kint hetekig. Normális bemutatkozó szöveggel. Szerintem nem vagyok csúnya. Konkrétan 3 lány volt "párom", abból egy 5 sor után törölt, a másik kettő nem írt vissza. Szerintem előbb lehet gyakorin vagy egy kocsmában vagy az utcán párt találni úgy hogy random lányokat leszólítasz, mint azon az appon.
2023. ápr. 11. 00:01
 16/32 anonim válasza:
Lehet épp csevegsz a csajjal amikor egy magasabb, izmosabb, jóképűbb, gazdagabb csávó ráír. A kérdés nem 'vajon', hanem 'mikor'. Ha meg más is felkelti az érdeklődését, akkor szimplán ghostol. Nem akar magyarázkodni meg rossz színben feltűnni. Ennyi.
2023. ápr. 11. 00:22
 17/32 anonim válasza:
Csináljatok egy kamuprofilt egy menőcsávó képeivel, és lesz sok match. Annyit kell írni, h "szia", nagyrészük visszaír, akkor azt írod h "szexhez van kedved?" 10%-nak lesz kb. :D Vagy kritizáld őket, pl h akkora orra/füle van amit az elefánt megirigyelne, ilyen rusnya teremtés a kalendáriumban sincs, stb. Akárhogy ócsárolod, akármilyen bunkó vagy, viccnek veszi egy darabig és tovább jópofizik. XD Szal ez ennyi. A nőknek jóképű, menő pasi kell és pont. Ha gazdag vagy, esetleg veled lesznek h kihasználjanak, de vonzódni sosem fognak hozzád úgy igazán. Tudom javasolni helyettük a műpinát, olcsóbb és nem basz át. A jó pasiknak és a nőknek pedig tartalmas nemi betegségeket kívánok :D
2023. ápr. 11. 00:25
 18/32 anonim válasza:

Ha valaki nem ír vissza:

-sok üzenete van, ki az, akinek mindre van kapacitása (idő, energia.)

-csak azzal foglalkozik, aki külsőre jobban megfogta és halad a chat köztük

-vagy valakivel megtalálta a témázgatást, közös hangot, akire spontán rányitott


A netes ismerkedés "könnyebbnek látszó" marketing/üzlet. Mélyebben belelátok, marketingben zseniális rendszerek, de embertelenek. Főleg mélyen pszichésen, vevőpszichológiában.

2023. ápr. 11. 07:37
 19/32 anonim válasza:
Én a match-ig sem jutok el 😆😆
2023. ápr. 11. 07:55
 20/32 A kérdező kommentje:
Pedig olvassak nehany csunyabbnak beszoltam szinte rogton bontottak a kapcsolatot. Szal olvasni olvassak
2023. ápr. 11. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!