Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen soha senki nem ir...

Tinderen soha senki nem ir vissza, mit kene irni, hogy valaszoljanak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 10. 21:22
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Nem csúnyának kell beszolni hanem szepeknek. Jézusom 😄
2023. ápr. 11. 09:18
 22/32 anonim válasza:
Persze hogy olvassàk. Csak úgy tesz mintha nem làtnà.. Vicces hogy olyan hülyének nézik az embert.. Mindegyiknek ott a kezében a telefon 0-24 de mutatni kell hogy ő milyen elfoglalt mennyire tartalomdús az élete és nagynehezen ad neked helyet benne ha úgy van kedve.. Ez a mai mentalitàs, szànalmas az egész.. Én elengedtem az egészet ,ez a vilàg nem nekem való. Undorodom tőle és mindenkitől. Sok képmutató àlszent
2023. ápr. 11. 09:27
 23/32 anonim válasza:

Sajnos ismerős a helyzet. Teljesen átlagos, mégis igényes kinézetű férfi vagyok, teljesen átlagos képeket szoktam kirakni, olyanokat, amiken csak én vagyok rajta, tehát nem azt sugározzák, hogy én mennyire pénzes ember lehetek. Mégis alig néhány párom szokott lenni, az is szinte mindig abban a néhány órában, miután felregisztrálok. Utána hiába szúrom ki a látszólag hozzám illő embereket és húzom jobbra, soha senki nem húz engem vissza. Bemutatkozást is szoktam írni, minél részletesebbet. És ha ráírok valakire, akkor vagy az a helyzet, hogy csak tőszavakban válaszol és eljátssza a nagyon elfoglalt és fontos ember szerepét, vagy pedig egyáltalán nem is válaszol. Nem sok időt töltöttem fent a Tinderen, de többször is újraregisztráltam, de mindig ugyanaz volt a helyzet. A lányoknál az a fogalom, hogy ők írjanak először, szinte nem is létezik, egyetlen egyszer fordult ez csak elő.


Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, de ha nem akarod, hogy lerombolják az önbizalmad, akkor töröld le a francba azt az appot, mert semmit nem lehet vele elérni... Eleve a lányok nagyrésze bikinis, tökéletes testű, utazós képekkel vannak kint, mégis ki a fene hiszi el, hogy ők azért vannak fent, mert ismerkedni akarnak... A való életben minden ujjukra találnának valakit, ha mégis találsz egy átlagos kinézetű lányt, akkor meg szinte soha nem lehet velük beszélgetni, úgyhogy ennyit erről.

2023. ápr. 11. 13:46
 24/32 anonim válasza:
Egy normális, erkölcsös, szerény lány nem fog Tinderezni. Mégis miért egy dugó appon próbálsz ilyen lányt találni?
2023. ápr. 11. 14:03
 25/32 A kérdező kommentje:
na én nem írtam, hogy a feleségem keresem, de ha kurnio akarnék se lehetne, han em ír vissza senki. valami dumát tudtok esetleg?
2023. ápr. 11. 16:36
 26/32 anonim válasza:
#25 Igen. Légy magas és jóképű.
2023. ápr. 11. 17:22
 27/32 anonim válasza:
Ha leírod ide, hogy kb milyen szöveggel nyitsz, akkor áttudjuk írni olyan szövegre, amire esélyesebben válaszolnak.
2023. ápr. 11. 22:22
 28/32 A kérdező kommentje:
csá, hány killo vagy gádzsi?
2023. ápr. 11. 22:31
 29/32 anonim válasza:
Válaszait, tetteid alapján nem csodálkozom. 🙃
2023. ápr. 12. 08:02
 30/32 anonim válasza:
Szerintem csak viccből ìrta.. Amúgy meg tökmindegy mit ìrsz én màr próbàltam mindent a Shakespeare-i megfogalmazàstól kezdve a "szia cica van gazdàdig" lesüllyedve mindent,és egyikre sem jön azon a fertőn vàlasz..
2023. ápr. 12. 09:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!