Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves, művelt, ápolt, férfias...

Kedves, művelt, ápolt, férfias, korombeli (24-30), meleg férfiak lennének itt ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Kezdem megszokni, hogy szingli vagyok, ami nem biztos, hogy jó így, viszont ha összejövök valakivel, akkor örülnék neki, ha a személy értékrendjével tudnék azonosulni, és az egy rendezett életű, kedves, ápolt férfias férfi volna (én is ilyen vagyok). Lenne itt valaki ismerkedési szándékkal?


Grindr, Romeo és társaival ismerős vagyok, köszönöm (ami, elég trash, ha valaki 1 fokkal is komolyabbra vágyna melegként...:) )



2023. ápr. 18. 08:43
 1/8 anonim válasza:
Nem ismerkedésre való a gyakorikérdések😇
2023. ápr. 18. 09:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert kötekedésre való?:-) Lett ismerkedés rész, pardon:-)
2023. ápr. 18. 10:16
 3/8 Jani Belucci válasza:
Tényleg ezek volnának a legfontosabb tulajdonságaid, hogy kedves, művelt, ápolt? Mert akkor kihagytad az unalmasat. Ennél biztosan érdekesebb személyiség vagy, és az igényeid is biztosan komplexebbek ennél. Pusztán azért meg ne legyél kapcsolatban, hogy ne maradj szingli.
2023. ápr. 18. 10:17
 4/8 anonim válasza:

Belucci megírta a tutit.

Sokan vannak langyos xar kapcsolatban, csak jaj nehogy egy napot is egyedül kelljen lenni.

Magaddal ne alkudozz,mert akkor felesleges még egy barátság így.Inkább a szingliség,de ne legyél olyan,aki ezt átoknak érzi. Sokan vannak szinglik,nem mintha ez megszokás lenne, vagy olyan jó lenne,de nem kell ezt tragédiának felfogni.Egyébként ha valaki kedves ,ápolt és művelt az nem plusz, mert ezeknek nem ártana alapból meglenni.De az, aki állandóan kedves,az tényleg unalmas.

2023. ápr. 18. 10:44
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsokat! Nem ismertek, nem ismeritek a komplexistásomat, nem tudjátok ki vagyok, mit tudok mutatni, mennyire vagyok izgalmas, vagy éppen nem.... de köszönöm a jótanácsokat!


Nem ez volt a célja a kérdésemnek, de továbbra is köszönöm!

2023. ápr. 18. 13:10
 6/8 anonim válasza:

Volt egy párom, aki nem volt túl kedves,nyers volt,néha túl nyers is.És volt egy első perctől mosolygós,udvarias,kedves, előzékeny...

Na,lehet tippelgetni,melyiktől kaptam váratlan szakítást és óriási lelki sérülést...

2023. ápr. 18. 13:22
 7/8 anonim válasza:

Ezekkel a jelzőkkel (is) keresek én is párt... Nagyon nehéz, főleg úgy, hogy külsőre is bejöjjön a faszi.


Átérzem.

2023. ápr. 21. 13:36
 8/8 anonim válasza:

Mikor társat keresek akkor nem "pasit,csávót,faszit" szeretnék magam mellé, hanem férfit.

Ezt a három szót utálom nagyon,nálam nagyon nem azt jelenti,mint ahogy naponta használják.

2023. ápr. 21. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!