Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Külsőben férfias fiatal srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőben férfias fiatal srác, de belsőleg feminim (többi lent) vonzó lehet?

Figyelt kérdés

Tehát feminim alatt arra gondolok, hogy törődő, gondoskodó, a kapcsolatban a gyengébbik. Nem lányos és affektáló, csak szokásaiban nem a sztereotipikus férfias férfi.


Van akinek vonzó lehet az ilyen?



2020. szept. 6. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Álom!
2020. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen, én is ilyen vagyok. :) Rólam eddig sosem mondta meg senki, hogy meleg lennék. Amúgy ez egy nagy tévhit, hogy a férfi "nem lehet érzéki", ez csak egy társadalmi nézet, vagy nyomás. Nők is a figyelemre és gondoskodásra vágynak. Persze ez alatt nem a nőies viselkedesre gondolok.
2020. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem is jellemez a gondoskodás, ha van itt olyan, akinek tetszhet az ilyen, akkor írhat és dumáljunk.:)
2020. szept. 6. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Fellas... is it gay to care about your partner? IS IT GAY TO CARE BOUT OTHERS?
2020. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy ideális pasi leírása.nem gondolnám hogy azért mert valaki érzéki,érzelmes,gyengéd akkor már nem is pasis.én aktívként abszolút az oda vissza gyengédség értelmesség és gondoskodás híve vagyok.nem rejtem véka alá az érzelmeimet.
2020. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vonzó.
2020. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az ilyen férfi a vonzó, akár meleg akár nem. Egy önző és durva (társadalmi normák szerint "macho" vagy "alfahím") egyed az hajtsa csak az egy éjszakás kalandokat, és hagyja békén a felnőtt kapcsolatra vágyókat.


És ennyitől szerintem nem lesz senki feminin.

2020. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!