Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha általánosban tetszettem az...

Ha általánosban tetszettem az egyik osztálytársamnak, akkor jó eséllyel most is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Szóval ráakarok írni egy általános sulis osztálytársamra, aki egy lány, de több forrásból is már tudtam, hogy bejövök neki. Csak akkor én ezzel még nem tudtam mit kezdeni, mert kisgyerek voltam :D


Mit gondoltok? Ha magamból indulok ki, akkor igen, mert nekem is bejönnek azok most is akik akkor bejöttek.


Meg ha ráírok akkor hogy írjak rá? Azóta ( kb. 12 éve) nem beszéltem vele egy szót se. "Szia! Rég beszéltünk, mizu?"



2023. máj. 9. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem lenne gáz ráírni?
2023. máj. 9. 17:10
 2/8 anonim válasza:

Akibe oviban meg általánosban szerelmes voltam, azon ma már röhögök és szörnyülködök. :)

de ő kicsinek egy helyes srác volt, most meg egy kurtalábú, csúnya, gonosz arcú pasi.

2023. máj. 9. 17:25
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 De ez nem 1. osztályban volt, hanem már kb. 7.-ben.
2023. máj. 9. 18:18
 4/8 anonim válasza:

Egyszer élünk, egyszer vagy fiatal. Próba cseresznye.

Max visszautasít.

Sztm a "mizu" helyett vlmi szebbet írj.. Pl

"Szia. Rég beszéltünk. Hogy vagy mostanában? Milyen a suli/munka?"

Vagy akár személyeset, régi poén, emlékek... (nem tudom hogy van e)

2023. máj. 9. 18:32
 5/8 anonim válasza:

Ha jóban voltatok, lehet örülne, hogy érdeklődsz felőle.

Csak írj rá, ne találj kifogást :)

2023. máj. 9. 19:00
 6/8 anonim válasza:
Azóta nagyon sok idő eltelt, lehet lepulyázott, 3* elvállt, tehát én nem sok jóval közelednék ezzel kapcsolaban a mai világban.
2023. máj. 9. 19:46
 7/8 anonim válasza:
Most már a nők többsége hamar lepetézik, aztán már csak a gyerekeknek él. Ezt fontos figyelembe venni.
2023. máj. 10. 07:51
 8/8 A kérdező kommentje:

"Most már a nők többsége hamar lepetézik, aztán már csak a gyerekeknek él. Ezt fontos figyelembe venni."


Ez nincs így, alig ismerek valakit aki szült volna. Látszik is a demográfiai adatokon.

2023. máj. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!