Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresésnél nagy hátrány,...

Társkeresésnél nagy hátrány, ha a fiú még szűz és nem volt még párkapcsolata? Nyilván lányok véleményére lennék kíváncsi, de fiúk is írhatnak tapasztalatot. Légyszi csak 20-25 év körüliek írjanak!

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy volt részem kiközösítésben, toxikus barátokban, befelé fordulásban, depresszióban, szóval gondolom nem meglepő, hogy néhány dolog kimaradt eddig az életemből. Azóta sikerült két havert összeszednem, megyek majd nyáron koncertre, klubba bulizni stb, szerintem nem nagyon mondaná meg senki már, hogy ez a helyzet velem egyébként.

Képeket légyszi ne kérjetek, úgy gondolom kaptam elég visszajelzést már (nem család, munkatársak vagy ilyesmi), hogy megállapíthassam: átlagos vagyok, nem rossz adottságokkal, magas is vagyok és egy kicsit vékony. Így alakultak a dolgok az életemben, ennyi.

Ha valakinek van valami tippje, jó tanácsa, hogy hogyan lehetnék sikeres személyes ismerkedésnél (Tinderen nagyon kevés match van, de azért jönnek a like-ok, csak azért én se húzok mindenkit jobbra)



2023. máj. 14. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok és lenne esélyed nálam
Lány vagyok és nem lenne esélyed nálam
Ne mondd el ismerkedéskor
Lent kifejtem inkább
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Nem rosszból, de ennyi alapján miért nyomná be valaki hogy lenne esélyed nála?


Ismerkedést gondolom eddig se úgy kezdted hogy "szia, szűz vagyok", ezután se tegyé így.


Az meg, hogy nem volt még kapcsolatod és szűz vagy nem "public knowledge", nincs a homlokodra írva.


Azonban valóban hátráltathat a tapasztalat hiánya, de jó esetben (valószínűleg) nem azért mert rád néznek és lerí rólad hogy mi a helyzet, hanem szimplán azért mert nem tudod mit kezdj a helyzettel, hogyan közelíts, ismerkedj, stb

2023. máj. 14. 18:22
 2/26 anonim válasza:
Szia. Én gondolataim szerint nem hátrány. Ismerkedés terén át tudom érezni a helyzeted, nekem is rengeteg kiközösítésben volt részem. Barátaim nem igazán vannak, ha van kedved beszélgetni, barátkozni írhatsz nyugodtan. 25/N
2023. máj. 14. 18:30
 3/26 A kérdező kommentje:

#1-es: Azt lehet le kellett volna írnom, hogy volt már olyan, aki kérdezte ismerkedéskor, hogy mikor volt utoljára párkapcsolatom, meg hasonlók.

"Nem rosszból, de ennyi alapján miért nyomná be valaki hogy lenne esélyed nála?" Na és akkor az alapján, hogy nincs semmi tapasztalatom, mi alapján utasítana vissza például? Nem értem a kérdést, gondolom biztos van olyan, akinél ez már kizáró ok, csak fogalmam sincs ez mennyire lehet gyakori.

2023. máj. 14. 19:25
 4/26 anonim válasza:

Hát most az, hogy felsoroltad hogy jársz bulizni, meg magas vagy és átlagos, ez alapján szerintem senki nem mondja azt hogy "hát igen, ez elég info ahhoz hogy megtudjam állapítani hogy bejössz"

Az viszont hogy nem volt kapcsolatod, (gondolom te is 20-25 körül mozogsz ha ilyeneket keresel) és 2 haverod van, kicsit többet elmond

Lehet nem akar tapasztalatlan fiúval párkapcsolatban lenni, mert a srácnak minden új lesz, 25 évesen pedig nem ez már az ideális. Pl ilyen alapon utasít el

2023. máj. 14. 19:40
 5/26 A kérdező kommentje:
#4-es: Nem is azt akartam, hogy megmondják nekem ennyi alapján, hogy bejövök-e vagy sem, mert akkor azt írtam volna ki. XD A szavazás arról szól, hogy emiatt egyből megszakítaná-e az ismerkedést amint megtudja a dolgot vagy adna esélyt, de szerintem ez egyértelmű. Nyilván nem magamtól hozom fel a témát.
2023. máj. 14. 20:06
 6/26 anonim válasza:
Egyáltalán nincs gond azzal, hogy nem volt még barátnőd és szűz vagy. A gond a belsőd. Nincs önbizalmad, megdolgozott szemêlyiséged. Emiatt nem volt. Amíg ez nem lesz meg, addig nem is tudom mit szeretnél. Rossz belső állapotú embert, legyen az fiú vagy lány, senki nem fog cipelni a hátán.
2023. máj. 14. 20:12
 7/26 anonim válasza:

Értem kérdező.


A 6os egyébként jól mondja, a belsődön dolgozz, és ne a szüzességeden stresszelj.


Nyilván mondjuk ha egy buliba mész éjszakás kaland reményében ahogy a legtöbb ember, ott valószínűleg nem egy szűz fiúcska lesz a befutó sajnos.


De ha ismerkedsz egy lánnyal alapból sem az lesz az első témátok hogy szüzek vagytok e meg hány párotok volt már. Nyilván idővel szóba jön, de ha szimpi vagy neki akkor nem emiatt fog dobni valószínűleg. Ha meg mégis akkor túl kell tenni magad rajta és ennyi.

2023. máj. 14. 20:25
 8/26 A kérdező kommentje:
#6-os: Igen, mint ahogy fent leírtam, egy darabig így is volt, viszont ez mostanra már megváltozott, de nyilván nem az volt a kérdésem célja, hogy most ezt bizonygassam. Egyébként fordított esetben, nekem sem kellene rossz belső állapotú lány, de gondolom ez a legtöbb embernél is így van. Köszi a választ.
2023. máj. 14. 20:29
 9/26 anonim válasza:
Nem változott, csak még magad sem ismered be. Mert akkor nem egy seregnyi idegent kellene megkérdezned. Bőven elég lenne a támogató közeg tanácsa, véleménye. Nem hiszem, hogy valóban van/vannak olyan ember/emberek, akiknek ezeket őszintén el tudod mondani. Szülők, igazi barátok... Sajnálom.
2023. máj. 14. 20:32
 10/26 anonim válasza:
Akkor hàtràny csak ha kiderül. Ha előadod magad hogy te vagy a csàszàr és el is hiszed akkor senki sem veszi észre. Erről a Harry Potterből az a rész jut eszembe amikor azt hiszi Ron higy megitta a szerencse levet és nyer a Qudichen , rajonganak érte, ott a csaja is.. és mind ezt azért mert fejben elhitte hogy ő az àsz.
2023. máj. 14. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!