Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek, tudnátok tanácsot adni?

Hölgyek, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kedves hölgyek és kedves urak!


Szeretném a segítségeteket kérni a nőkkel való ismerkedés és kommunikáció terén. Rossz családi körülmények között nőttem fel, sok alapvető dolgot nem tanultam meg, csak most sikerült eljutnom arra a szintre, hogy elköltözzek és minden hibámat, helytelen berögződést és negativitást kiírtsak magamból.


A nőkkel gyengédebben kell kommunikálni, még akkor is, ha nem akarok tőle semmit? Például ha horgászni szeret, hogyan kezdeményezzek?


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2023. máj. 15. 19:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát ha nem akarsz tőle semmit akkor minek akarsz kezdeményezni?
2023. máj. 15. 19:55
 2/11 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy:

Elmegyünk horgászni?


Nem kell velük gyengébben kommunikálni, tehát így ne változtasd el a hangod meg ilyenek, legyél normális és természetes.


25/N

2023. máj. 15. 20:00
 3/11 anonim válasza:
Normálisan, kedvesen, udvariasan - az minden korban, mind2 nemnél bejön.
2023. máj. 15. 20:19
 4/11 anonim válasza:

Milyen életkorban keresel hölgyeket? (Nem mindegy azért...)


Huszonéves vagy? Harmincas? Negyvenes? :)

2023. máj. 15. 22:23
 5/11 anonim válasza:

Teljesen normálisan, tisztelettel, kedvesen, egyenlő partnerként kezelve a másikat. Közös érdeklődési kör mindig jó téma, bemelegíted hogy pl te is szeretsz horgászni, megkérdezed hogy hol szokott, milyen halakat fogott mittudomen, én nem horgászok, amit ilyenkor a horgászok kérdeznek egymástól. Aztán ha úgy érzed, hogy kellemes a beszélgetés, akkor kérdezd meg, lenne e kedve elmenni veled egyszer horgászni.

Nem kell túlbonyolítani, egyértelmű szándékkal és normális kommunikációval mindent el lehet érni.

2023. máj. 15. 22:30
 6/11 A kérdező kommentje:
1 - Elnézést, helytelenül fogalmaztam. Ha nem társkeresési szándékkal ismerném meg az illető hölgyet.
2023. máj. 16. 06:26
 7/11 A kérdező kommentje:
*vagy szimplán csak beszélgetni szeretnék vele, mert pl. munkatárs.
2023. máj. 16. 06:26
 8/11 A kérdező kommentje:

2 - Ismeretlenül lehet ilyeneket kérdezni kezdésként?

A nők milyen témákról szeretnek beszélni?

2023. máj. 16. 06:28
 9/11 A kérdező kommentje:
3 - Köszönöm.:)
2023. máj. 16. 06:28
 10/11 A kérdező kommentje:
4 - 26 éves vagyok.
2023. máj. 16. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!