Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha tetszik nektek valaki,...

Ha tetszik nektek valaki, akkor van, hogy elkezdtek agyalni a közös ”jövőtöket” illetően?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy párkapcsolat vagy szex-e a cél. Férfiaknál tudom, hogy van ilyen, de gondolom nőknél még inkább. Ha igen, akkor hogy élitek meg azt, amikor az egészből nem lesz semmi, mert mondjuk a kiszemelted összejön valaki mással?

2023. máj. 16. 18:35
 1/8 anonim válasza:
Igen, szokott ilyen lenni. Sajnos sosincs belőle semmi.
2023. máj. 16. 19:43
 2/8 anonim válasza:

Nőként igen, van. Többször is beleéltem magam ilyesmibe, és sosem kellett volna. A képzelet csalóka, a valóság sajnos általában nem hasonlít rá. :)

Ha pedig összejön valaki mással a kiszemelt illető, az egyértelmű, hogy olyan mint egy tőrdöfés, de újból csak arra emlékeztet, hogy nem kellett volna ábrándozni. Idővel majd kinövök belőle.. :D

2023. máj. 16. 20:04
 3/8 anonim válasza:
Van már annyi emberismeretem, hogy ne ábrándozzak feleslegesen, azzal pláne nem, akivel mondjuk csak néhány szót váltottam.
2023. máj. 16. 20:07
 4/8 anonim válasza:
Néha lejátszok a gondolattal. :)
2023. máj. 16. 22:25
 5/8 anonim válasza:
Jó pár hónap kell ahhoz, hogy én elfantáziáljak ilyesmin.
2023. máj. 17. 10:18
 6/8 anonim válasza:

Én csak arról szoktam fantáziálni, hogyan szexelnék vele.


30/N

2023. máj. 17. 14:17
 7/8 A kérdező kommentje:

6


Miért fantáziálsz erről?

2023. máj. 17. 16:53
 8/8 anonim válasza:

Ő: "Szia!"

Én a fejemben: lepörgetem a közös leendő (és meg nem valósuló) programokat, élményeket, ahogy járunk, esküvő, férjezett név variációk, közös boldog életünk...

Igazán mémbe illő 😂😂😂


Hogy élem meg, hogy nem lesz semmi? Várd a legjobbat, de készülj fel a legrosszabbra. Ha nem vársz semmit, nem csalódhatsz. Csak néha nehéz ez a fajta önuralom, mert a remény belénk van kódolva..

2023. máj. 22. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!