Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mardos a magány, az egyedüllét...

Mardos a magány, az egyedüllét. Van értelme még küzdeni?

Figyelt kérdés
Harminckét éves férfi vagyok, átlagos kinézetű, pénzem épp csak annyi amiből szerényen, de kijövök. Nem vagyok a szavak embere, de a lelkem vágyik rá, hogy számítson egy másiknak. Évek óta magányosan élek, nem találom a közös hangot a “menő” munkatársakkal, nem iszom alkoholt, így nem is hívnak szórakozni. A régi barátok külföldön, megházasodva, gyerekkel… nagyon egyedül érzem magam, minden napom ugyanolyan, megeszem a párizsis szendvicsem este munka után, tévézek és - sokszor könnyekkel a szememben- odabújok a macskámhoz, az egyetlen lényhez akinek fontos vagyok. Próbálkoztam társkeresőkkel, eredménytelenül, a való életben pedig átnéznek rajtam a nők. Megkeseredett, fájdalmas, kilátástalan az életem, mihez kezdhetnék, hogy történjen valami? Van még remény, vagy hiába küzdeni?

2023. ápr. 26. 21:10
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Én szinte ugyanez, csak nőben.
2023. ápr. 26. 21:20
 2/40 anonim válasza:
Írjatok egymásnak. Mondom ezt úgy hogy én is egyedül érzem magam.
2023. ápr. 26. 21:28
 3/40 anonim válasza:
Változtass az életeden, és állj máshogy a dolgokhoz. Mert szinte biztos, hogy két parizeres zsemle elfogyasztása között nem fog becsengetni hozzád az álmaid párja. Minden zsák megtalálja a foltját, tegyél érte. Lehet, hogy most átnéznek rajtad a nők, de pont ezért kell megváltoznod. Ha változol akkor más lesz a kisugárzásod, más energiákat fognak érezni rajtad az emberek és ők is másképp állnak majd hozzád.
2023. ápr. 26. 21:31
 4/40 anonim válasza:
Neked kell tenni róla, hogy ne nézzenek át rajtad! Mit nézzenek rajtad, ha nem hívod fel magadra a figyelmet? A férfinak kell kezdeményezni. Meg kell szólítani, beszélgetni kell, ne adj' isten, bókolni. Ha nincs önbizalmad, menj pszichológushoz. Ne temesd el magad élve. Nem más fogja tündérként megoldani a te életedet, neked kell saját magadnak. Azért vagy felnőtt.
2023. ápr. 26. 21:48
 5/40 anonim válasza:
Türelem.
2023. ápr. 26. 22:36
 6/40 anonim válasza:
Mire várjon a türelmével? A sült galambra? Senki nem fog bekopogni hozzá, hogy Itt vagyok! Ha változást akar az életében, magának kell változnia. Máshogy nem megy.
2023. ápr. 26. 22:41
 7/40 anonim válasza:
6: a türelem senkinek nem árt, neked meg főleg nem ártana.
2023. ápr. 26. 22:42
 8/40 anonim válasza:
Dehogynem árt, nem vezet sehova. Mire várjon, csodára? Nem türelemmel kell vegetálni, hanem cselekvéssel élni!
2023. ápr. 26. 22:44
 9/40 anonim válasza:
8: akkor cselekedjél bmeg a saját életedben. Az ég óvjon meg minden társkeresőt az ilyentől, mint te. XD
2023. ápr. 26. 22:50
 10/40 anonim válasza:
Fel ne merd adni, mert én sem adom.
2023. ápr. 27. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!