Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyen helyzetben lehet később...

Ilyen helyzetben lehet később próbálkozni?

Figyelt kérdés

Az egyik kolléganőmmel napok óta nézegettük egymást. Ma megszólítottam, kicsit beszélgettünk, és felvetettem, hogy találkozhatnánk munkahelyen kívül is. Azt mondta, hogy kedves tőlem, de neki most elég zűrös időszaka van, nem szeretne randizni. Egyedülálló harmincas édesanya, nekem nagyon tetszik.


35/f



2023. jún. 16. 21:18
 1/5 anonim válasza:

Türelem. Ne hozd fel többször. Beszélgess vele máskor is. Kicsit húzódj vissza.

Van, amikor a viszonylagos “elérhetetlenség”, a 3 lépés, de az udvarias, jó ismerősi kedvesség hat. Férfias tartás.


Magamról tudom. Volt, hogy kollégát kedvesen visszautasítottam. Megmaradt a jó kapcsolat, néha beszélgettünk. Nem hozta többet szóba. Közben bennem, talán ennek hatásara megmozdult valami. 5 éve, hogy együtt élünk, de én már a második kicsinkkel vagyok itthon.

Türelem, türelem.

2023. jún. 16. 21:25
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm!
2023. jún. 16. 21:29
 3/5 anonim válasza:

Az a baj hogy nincs elég pacekod. Nekem le sem kell szólítani a nőket a munkahelyemen olyan Félisten pacekom van, magas vagyok, intelligens, kigyúrt, nagyon okos, iszonyat sármos és izmos. Egyszerűen már az öltözékem is olyan lehengerlő hogy amikor megjelenek megemelkedik a nedvességtartam és a páratartalom a helyiségben olyan olasz csődörös Bajezit herceg pacekom van. Felkapom a Philippe Plein ingemet szétgombolva hogy kilátszódjon a mellszőrzetem és a sziklaszilárd mellizmom valamint Patek Philippe óra a karon meg yeezy slippers a lábon. Én ha így megszólítok egy nőt jobban örül neki mint ha személyesen Jézus Krisztus szólítaná magához.


Szóval te csak ne várj a semmire hanem kezdjél magaddal valamit hogy minden magánéletbeli problémája elmúljon ha megszólítod őtet

2023. jún. 17. 00:47
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy később szeretne majd randizni, de nem biztos. Szóval ne azt várd, hogy mikor lesz neki kevesebb dolga és mikor lesz nyitott az ismerkedésre, mert lehet csak azért mondta neked, mert egyszerűen nem jössz be neki.. Szerintem ismerkedj másokkal is, találni fogsz olyat aki szeretne randizni. Ne pazarold az idődet
2023. jún. 17. 20:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogy pazarlom, megyek tovább.
2023. jún. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!