Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Antialkoholistaként hol...

Antialkoholistaként hol ismerkedjen az ember?

Figyelt kérdés
Nem tudok hol ismerkedni, mert nem járok bulikba, szórakozóhelyre meg fesztiválokra, máshol meg nem lehet, mert ugye a neten ismerkedni gáz, az utcán vagy buszon ne akarjak ismerkedni mert az nem arra van, ne zavarjak másokat, és így tovább. Mivel mindenki a diszkóban meg hasonló helyeken ismerkedik részegen, így fogalmam sincs hol tudnék barátnőt találni, mert én nem járok ilyen helyekre, mivel nem iszom alkoholt, és a részegektől is undorodom. És emiatt még 27 évesen is egyedül vagyok, ami mostanra nagyon zavar. Én se szeretnék ebből kimaradni, de fogalmam sincs hol és hogyan tudnék ismerkedni így hogy nem piálok.

2023. jún. 23. 00:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
Én se piálok soha,és szórakozóhelyről mindig összeszedek valami csajt ha ugy van kedvem😃 Nem emiatt nincs csajod
2023. jún. 23. 00:22
 2/20 anonim válasza:
Meg fogsz lepődni, ott se muszáj inni! Menj nyugodtan, becsípett csajokkal még könnyebb is ismerkedni...
2023. jún. 23. 05:06
 3/20 anonim válasza:
#2 Ennyi, nem neked kell inni hanem a lánynak.. 🤣
2023. jún. 23. 06:36
 4/20 anonim válasza:

Akkor is ezer másik lehetősége van nem csak bulizni. Lazán lehet utcan is, buszon is, csak meg kell látni ki vevő rá. Lehet neten is, nem tiltja senki. Ha meg fontosabb hogy mások ne gondoljanak gaznak akkor nem is akarsz te barátnőt.

Szóval eddig elég szar kifogások voltak hogy miért nem ismerkedsz kérdező.

2023. jún. 23. 07:40
 5/20 anonim válasza:

Sose iszok alkoholt,buliban sem,jarok bulizni es 5 masodpercenkent jonnek odaujabb es ujabb fiuk ismerkedni.


De ringasd csak magad abban a hitben,h bulizni csak alkohollal lehet..

2023. jún. 23. 07:40
 6/20 anonim válasza:
Marad a málnaszörp és a kézimenyasszony.
2023. jún. 23. 08:00
 7/20 anonim válasza:
A netes ismerkedés miért lenne gáz? 🤔
2023. jún. 23. 08:07
 8/20 anonim válasza:

Én még életemben nem ittam alkoholt. Azt hisze, hogy egy buliba kötelező inni? Nem.


Neten gáz ismerkedni? Ember...


10 éve ismertem meg a párom. Neten. 900 km-ről.

2023. jún. 23. 09:21
 9/20 anonim válasza:
Drogozhatsz is, az tuti bejön nekik :D
2023. jún. 23. 09:35
 10/20 anonim válasza:

Régen voltak antialkoholista klubok. (1985.-ös 1986.-os évekről beszélek.)


Akkor még gyerek voltam. Édesanyám ott (is) ismerkedett, illetve ilyen férfi volt egy ideig az udvarlója (antialkoholista.)


Nem klubban, hanem zenés esten jött össze az illetővel.


Talán érdemes lenne feleleveníteni ezeket az időket ma is...

2023. jún. 23. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!