Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Antialkoholistaként hol...

Antialkoholistaként hol ismerkedjen az ember?

Figyelt kérdés
Nem tudok hol ismerkedni, mert nem járok bulikba, szórakozóhelyre meg fesztiválokra, máshol meg nem lehet, mert ugye a neten ismerkedni gáz, az utcán vagy buszon ne akarjak ismerkedni mert az nem arra van, ne zavarjak másokat, és így tovább. Mivel mindenki a diszkóban meg hasonló helyeken ismerkedik részegen, így fogalmam sincs hol tudnék barátnőt találni, mert én nem járok ilyen helyekre, mivel nem iszom alkoholt, és a részegektől is undorodom. És emiatt még 27 évesen is egyedül vagyok, ami mostanra nagyon zavar. Én se szeretnék ebből kimaradni, de fogalmam sincs hol és hogyan tudnék ismerkedni így hogy nem piálok.

2023. jún. 23. 00:11
1 2
 11/20 anonim válasza:

A férjem végigbulizta a fél életét úgy,hogy anafilaxiás sokkot kap az alkoholtól. Én az ízét nem bírom, azért nem iszom. Járunk, jártunk buliba, társaságba.

Hogy nem találsz társat, az nem az elkoholfogyasztási szokásaidon múlik.

2023. jún. 23. 09:51
 12/20 anonim válasza:
netes sem gáz, 36F Bp
2023. jún. 23. 10:05
 13/20 anonim válasza:
Ha úgy gondolod, hogy csak bulikba lehet ismerkedni, akkor a baj nem kevés.
2023. jún. 23. 10:16
 14/20 anonim válasza:
Én nem szoktam buliba alkhololt inni, és sokan mások is vannak így.
2023. jún. 23. 15:08
 15/20 anonim válasza:
Biztos, hogy nem ez miatt vagy egyedül.
2023. jún. 23. 15:09
 16/20 anonim válasza:
Nem a csajok szoktak minket leitatni ;) Nem kell innod, hogy találj csajt.
2023. jún. 23. 15:21
 17/20 anonim válasza:

Van hobbid? Keress valamit, amit társaságban lehet csinálni. Sokkal könnyebb úgy ismerkedni másokkal ha már egy közös programon vagytok és eleve közösen csináltok valamit.


Pl. van rengeteg tánctanfolyam, ahol eleve közvetlenebb kapcsolatba kerülsz velük, mintha egy buliban mennél oda valakihez. Illetve ha már tudsz kicsit táncolni sok kis hely és buli van ahol latin táncokat táncolnak és alapvetően nem durván részegek az emberek.


Vannak edzések, sportok, ahol találkozhatsz nőkkel. Konditeremben, jóga órán, vagy akármilyen csoportos edzésen kettlebell, fitness, stb.


Ha valami intellektuális dolog érdekel inkább, akkor menj el valami előadásra vagy programra ami egy számodra érdekes témával foglalkozik. Facebookon sok program van fent.


Igazából ha nem akarsz online ismerkedni, akkor próbálj meg minél több időt kint tölteni az emberek között. És keresd a lehetőségeket arra, hogy másokkal érintkezz, beszélgess. Ha mindennap csak egy pár szót beszélsz más emberekkel élőben, akkor hozzászoksz. Nem kell minden nőhöz ismerkedés céljából odamenni. Rengeteg nővel beszélgethetsz valamiről akármilyen szituációban. Dícsérj meg embereket, kérd ki a véleményüket valamiről, vagy mondd el te nekik a véleményedet valamiről. Csak az a lényeg, hogy amit mondasz az a szituációban természetesen hangozzon. Ha a fentiek nehézséget jelentenek számodra, akkor az emberekkel való kommunikációdat fejleszd először és utána jobban fog menni az ismerkedés.


Ha nem kényelmetlen idegen emberekkel beszélgetni és élvezed mások társaságát, akkor rengeteg embert megismerhetsz és egy idő után természetes lesz az is hogy az utcán odamész egy lányhoz és megdícséred a ruháját és aztán elkezdesz vele beszélgetni.


Az alkohol azért segít az embereknek az ismerkedésben mert egy jókedvű, laza és gátlásoktól mentesebb tudatállapotot hoz létre és ebben az állapotban sokkal könnyebben ismerkednek egymással az emberek. Nem aggódnak, nem gondolkodnak annyit azon, hogy odamenjenek e vagy ne, mit szól majd a másik, stb, csak simán odamennek.


Nincs azzal semmi baj, hogyha te nem szereted az alkoholt. Ezt a tudatállapotot józanul is el lehet érni.


Szerintem gondolkozz azon, hogy neked miért kényelmetlen egy buszmegállóban odamenni valakihez. Elemezd magad. Félsz, hogy visszautasít? Legyél bátrabb! Nem tudod, hogy mit mondjál neki? Gyakorold a kommunikációt, beszélgess többet emberekkel. Cikinek érzed odamenni vagy azt, hogy mindenki előtt utasít vissza? Gondolj arra, hogy a többiek még csak oda se mertek menni és valószínűleg most irigyelnek téged, hogy neked van ehhez bátorságod.


Rengeteg dolgot tudsz tenni azért, hogy könnyebben megismerkedj valakivel. De először arra kell rájönnöd, hogy mi a valódi problémád. Pl elégedetlen vagy a külsőddel, kényelmetlenül érzed magad más emberek társaságában, stb.


Első lépésnek szerintem tökéletes, ha több időt töltesz emberek között és elkezdesz velük beszélgetni, és közben figyeled magad, hogy milyen érzés, meg hogy hogy éled meg az egészet. És aztán előbb utóbb rá fogsz jönni, hogy mi a valódi problémád az ismerkedéssel.


És közben fel a fejjel. A pozitív attitűd és a pozitív kisugárzás mindig növel kicsit az esélyeiden ;)

2023. jún. 24. 11:54
 18/20 anonim válasza:

8-asnak igaza van

Amúgy kocsma

2023. jún. 24. 12:57
 19/20 anonim válasza:
Én nem iszok.33 éves vagyok.
2023. jún. 24. 19:42
 20/20 anonim válasza:
Itt
ápr. 13. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!