Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik lányt választanátok?

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1.

Mosolygós, szép arcú. Van rajta egy kis plusz. Van sok hobbija, szeret kimozdulni, viszont ha távol vagytok és nem tudtok találkozni, ritkán ír vissza. Olyan lány, akit szívesen bemutatnál a szüleidnek. Már van több diplomája és jelenleg is tervezi a sokadikat, mellette persze dolgozik. A szex nagyon jó vele, jó értelemben gátlástalan, benne van sok extrémebb dologban, viszont heti 1nél többször nem kívánja. A legtöbb barátja fiú és nagyon sokat lóg velük, de azt mondja mind csak a barátja, semmi több.


2.

Szintén szép arcú, kicsit több plusz van rajta. Nagyon szeret téged, nem is tudna nélküled élni és visszaír akár munka közben is. Nagyon depressziós aki vagdossa magát, szereti a fojtogatós szexet és egyebeket. Pszichológushoz is jár. Nem biztos, hogy szívesen bemutatnád a szüleidnek a kezén lévő hegek és hasonló beteg dolgok miatt, de te szereted. Nagyon gátlásos szex közben és pia nélkül nem is képes rá, mert túlizgulja. Ő is dolgozik, mellette nem tanul. Barátai nincsenek. Az egyetlen ember aki érdekli, az te vagy.



2023. jún. 28. 01:36
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Hmm, amig ilyen sok a válogatós srác, ne csodalkozzanak hogy nincs barátnőjük.
2023. jún. 28. 22:13
 22/37 anonim válasza:
Hmmm, egyikkel se feküdtél le, akkor honnan tudod hogy melyikkel milyen? 😆
2023. jún. 28. 23:13
 23/37 A kérdező kommentje:
Én vagyok az egyik, ha nem lenne világos. A srác együtt van a másik csajjal, de nem tudja mi kell neki...
2023. jún. 29. 04:22
 24/37 anonim válasza:
Na és ő melyiket választotta?
2023. jún. 29. 06:42
 25/37 anonim válasza:
Ne vagdosd magad, nem éri meg!
2023. jún. 29. 07:53
 26/37 anonim válasza:
Jesszus girl...ez azért sok mindent megváltoztat. Ne csinálj hülyeséget egy srác miatt! 22-es voltam, elnézést kérek a félreértésért. Ne foglalkozz olyannal aki nem biztos abban hogy te kellesz e neki, olyat keress aki téged szeret feltétel nélkül.
2023. jún. 29. 08:46
 27/37 anonim válasza:

23# no offense de így még szánalmasabb. Itt keresed a pozitív megerősítést ahelyett, hogy nem más pasijára pályáznal, meg leadnál néhány kilót és bamm, kelleni fogsz az embereknek.

Bottom text: voltam kövér, és tényleg life changer, ha lefogysz.

2023. jún. 29. 09:16
 28/37 anonim válasza:
2. Egyértelműen
2023. jún. 29. 11:20
 29/37 anonim válasza:

Legszívesebben egyiket sem választanám.


1. heti 1 + csak fiú barát lmao

2. a fojtogatós cucc kicsit meredek

2023. jún. 29. 15:37
 30/37 anonim válasza:
Egyiket sem. Nem kell elhízott nő.
2023. jún. 29. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!