Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik lányt választanátok?

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1.

Mosolygós, szép arcú. Van rajta egy kis plusz. Van sok hobbija, szeret kimozdulni, viszont ha távol vagytok és nem tudtok találkozni, ritkán ír vissza. Olyan lány, akit szívesen bemutatnál a szüleidnek. Már van több diplomája és jelenleg is tervezi a sokadikat, mellette persze dolgozik. A szex nagyon jó vele, jó értelemben gátlástalan, benne van sok extrémebb dologban, viszont heti 1nél többször nem kívánja. A legtöbb barátja fiú és nagyon sokat lóg velük, de azt mondja mind csak a barátja, semmi több.


2.

Szintén szép arcú, kicsit több plusz van rajta. Nagyon szeret téged, nem is tudna nélküled élni és visszaír akár munka közben is. Nagyon depressziós aki vagdossa magát, szereti a fojtogatós szexet és egyebeket. Pszichológushoz is jár. Nem biztos, hogy szívesen bemutatnád a szüleidnek a kezén lévő hegek és hasonló beteg dolgok miatt, de te szereted. Nagyon gátlásos szex közben és pia nélkül nem is képes rá, mert túlizgulja. Ő is dolgozik, mellette nem tanul. Barátai nincsenek. Az egyetlen ember aki érdekli, az te vagy.



2023. jún. 28. 01:36
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Szóval van 2 csaj, egy majdnem perfect és egy lelki roncs, mindkettőn végigmentél és most döntsünk mi helyetted? Más részről a 1-esnek csak barátok a fiúk, ez oke de neked akkor mi a 2-es lány? 😅 Ez nekem így több sebből vérzik, a te részedről.

Egyébként ha kíváncsi vagy, egyiket se választanám. Az egyiknek max játékszer leszel, míg a másiknak még sokat kell lelkileg javulnia (remélhetőleg nem fogod ennél is jobban összetörni szerencsétlent).

2023. jún. 28. 10:34
 12/37 anonim válasza:

Egyiket se, mert ha lánynak van rajtuk egy pici vagy több plusz, akkor mi lesz ezután?! Gurulni fognak nyugdíjas korukra.

Olyat választanék, aki sportos, okos, nem ragad, őszinte...

2023. jún. 28. 11:36
 13/37 anonim válasza:
A fojtogatas miatt mindenki a másodikat választaná, de senki sem mondja ki. Ez még manapság tabu
2023. jún. 28. 11:50
 14/37 anonim válasza:
😂 persze, mert mindenki szereti a fojtogatós szexet. Szerencse, hogy ilyen egyezerűen működik a világ.
2023. jún. 28. 12:08
 15/37 anonim válasza:

A vagdosós elvágta magát nálam.


Az első sem biztos, hogy nekem való. Tetszik a husis alkat, kifejezetten előny, de megvan az a személyiség amit keresek, egyik sem írta le azt.

2023. jún. 28. 12:09
 16/37 DanielC válasza:
Az elsö meg fog csalni. A masodik meg mit vagdos magan, ha megtalalta a szerlemet?
2023. jún. 28. 12:32
 17/37 A kérdező kommentje:

11


Egyikkel sem feküdtem le, nyugi

2023. jún. 28. 14:18
 18/37 anonim válasza:
Azt választanám amelyik tetszik. ezek az információk lényegtelenek amíg nem látom őket
2023. jún. 28. 14:43
 19/37 anonim válasza:
Inkább maradok szingli mint kövér nővel. Ne aggódj nem fog tudni megcsalni, mert senkinek nem kell plusszos nő, vagy csak én vagyok nagyon naiv, hogy ezt hiszem. Meg a mentálisan stabil és párkapcsolatban aktív not an option?
2023. jún. 28. 19:29
 20/37 anonim válasza:
Egyiket sem.
2023. jún. 28. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!