Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon sok 10 év különbség?

Nagyon sok 10 év különbség?

Figyelt kérdés

Jelenleg én 18 lány vagyok, a srác meg 28 éves. Edzéseken rendszeresen találkozunk, és mivel csapatos sportot űzünk, ezért nem furcsa, amikor sokat beszélgetünk.


A probléma ott kezdődik, hogy neki már állása van, és nem is keres rosszul. Állandóan meghív valamire, és nagyon szereti a személyiségem.


Szeretnék majd menni továbbtanulni, és jövőre fogok csak érettségizni.


Szabadna vele szórakoznom úgy, hogy tudom hogy nagyon tetszem neki és nem biztos, hogy továbbtanulás alatt annyi figyelmet tudnék rá szánni, amennyit kíván?



2023. júl. 13. 19:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem a kérdésedben van a lényeg mert az nem számít. Amit te is érzel a leírásban az a “gond” ha ezt vele megbeszélve belemegy a “játékba” megint más mint mikor eteted és közben tudatában vagy mit teszel.
2023. júl. 13. 20:02
 2/12 anonim válasza:

“Szabadna vele szórakoznom úgy, hogy tudom hogy nagyon tetszem neki és nem biztos, hogy továbbtanulás alatt annyi figyelmet tudnék rá szánni, amennyit kíván?”

Nem, mondd el neki, hogy ez a helyzet, ha továbbra is akar dugni dugjatok, de ezt tisztázd vele ne akkor bántsd meg azzal amit te már most tudsz…

2023. júl. 13. 20:28
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudja, higy mik a céljaim, és beszéltem már vele, hogy en tanulni szeretnék... Azt valaszolta rá, hogy nem tudna elképzelni engem abban a szakmában.


Köszi a válaszokat

2023. júl. 13. 21:00
 4/12 anonim válasza:
Felejtős. Hogy mondhat olyat, hogy nem tud téged elképzelni egy pályán?
2023. júl. 13. 21:02
 5/12 anonim válasza:

Hatalmas red flag.

Ilyet egy normális férfi nem mond egy lánynak, leakarja törni önbizalmad, mi az hogy te nem vagy alkalmas egy adott pályára!

2023. júl. 13. 21:04
 6/12 anonim válasza:
Ezt csak te tudod igazán.
2023. júl. 13. 23:22
 7/12 anonim válasza:

"Felejtős. Hogy mondhat olyat, hogy nem tud téged elképzelni egy pályán?"


Miért? Mi van ha azért mondta mert életvidám, pozitív személyiségű a csaj és közben boncmesternek vagy halottaskémnek készül? Nem kelk egyből rosszra gondolni

2023. júl. 14. 01:19
 8/12 anonim válasza:
Ennyi idősen szerintem sok. Teljesen más érettségi szinten van az ember 18 évesen, mint 28 évesen.
2023. júl. 14. 06:35
 9/12 gabor49 válasza:
nem sok
2023. júl. 14. 08:39
 10/12 anonim válasza:

Kinek hogy. Unokatesóm már másfél éven is fennakadt. Nekem meg 15 évvel fiatalabb a barátnőm, és tök jól megvagyunk. (Ő 24, én 39.)

Azt meg mindig is hülyeségnek tartottam, hogy sokan szeretnek azzal érvelni, hogy "más életszakaszban vagytok/vagyunk". Igen, és? Egyelőre te sem vagy már egy kisgyerek, innentől meg csak érettség és értelem kérdése, hogy mennyire vagyunk képesek megérteni, hogy a másiknak az élete más, mint a miénk. De mondok valamit: ehhez nem is kell korkülönbség. Elég csak két különböző jellem, vagy két eltérő élethelyzet, hogy tök más legyen a két fél állapota. De ezt egy érett, és értelmes ember képes helyén kezelni. A már említett tanulás példája: én például kifejezetten támogatnám, ha barátnőm szeretné képezni magát. Nem is értem, hogy akinek ez problémát jelent, annak miért is? Nem munkatársak vagyunk, hanem szerelmesek.

2023. júl. 14. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!