Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon sok 10 év különbség?

Nagyon sok 10 év különbség?

Figyelt kérdés

Jelenleg én 18 lány vagyok, a srác meg 28 éves. Edzéseken rendszeresen találkozunk, és mivel csapatos sportot űzünk, ezért nem furcsa, amikor sokat beszélgetünk.


A probléma ott kezdődik, hogy neki már állása van, és nem is keres rosszul. Állandóan meghív valamire, és nagyon szereti a személyiségem.


Szeretnék majd menni továbbtanulni, és jövőre fogok csak érettségizni.


Szabadna vele szórakoznom úgy, hogy tudom hogy nagyon tetszem neki és nem biztos, hogy továbbtanulás alatt annyi figyelmet tudnék rá szánni, amennyit kíván?



2023. júl. 13. 19:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
Jó kis fiatal csajt fogtál magadnak papa létedre
2023. júl. 14. 11:48
 12/12 anonim válasza:

Amikor a férjemnek megismerkedtem ő 39 volt én pedig 22, azóta eltelt 4 év és van már egy közös gyerekünk is.

Én érettebb voltam mindig, tudtam mit akarok és O pedig arra ért el ebbe a korszakba, hogy lenyugodott, elege lett a bulikból, csajozásból stb..így mi példaul pont jókor találkoztunk:)

2023. júl. 15. 05:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!