Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szólítsam le szerintetek?

Szólítsam le szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma reggeli buszon volt egy iszonyatosan gyonyoru csaj. Ugyanazon a helyen szallt fel (derecsken, de nem emlekszem hogy lattam volna ezelott) Vagyis kinezetre/alkatra az volt. Szep szemek, arc.


Leghatso sorban ult es hallottam ahogyan egyik srac tanhallgatoval beszelget (nem ugyanott szalltak le) es erezni lehetett hogy nem az a plazacica vagy hasonlo, kozvetlennek meg aranyosnak tunt.

Mikor leszalltam buszrol akkor egymasra neztunk (ő nem szallt le).

Gondolkodok hogy ha esetleg ugyanazon a jaraton rajta lesz holnap, (bar amilyen makom van, tuti nem) akkor miutan leszalltunk akkor odamegyek hozza es normalis keretek kozott leszolitom, plusz elmondom neki hogy gyonyorunek talalom es szeretnem megismerni ha ugy van.


Szerintetek ez jo otlet? Lanyok valaszara lennek elsosorban kivancsi



2023. szept. 21. 12:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kora reggeli jaraton volt, olyan 8 orakor.
2023. szept. 21. 12:47
 2/16 A kérdező kommentje:

Autibusz allomason szolitanam le, ahol azert vannak foleg diakok. Mennek suliba stb.

Mit gondoltok?

2023. szept. 21. 12:50
 3/16 A kérdező kommentje:
Autobusz*
2023. szept. 21. 12:50
 4/16 anonim válasza:
50-50% a sikerességi ráta
2023. szept. 21. 13:23
 5/16 anonim válasza:
A te korodban talán még bejönnek az ilyen plátói szerelmek, de szerintem már ott sem. De most komolyan bro, gondold végig. Azért mert ránéztél egy full random csajra és ő is visszanézett rád szerinted mi fog történni? Max nem fog annyira látványosan unatkozni az utazás alatt, de mihelyst leszálltok pont telibe fog szarni, hogy létezel vagy sem. Sokkal nagyobb esélyed lenne, ha valaki olyanhoz mennél oda akit azért már ismersz egy ideje. Mert boldog- boldogtalant leszólítani inkább kiábrándító.
2023. szept. 21. 13:44
 6/16 anonim válasza:
Persze próbàld meg. Még mindig jobb ha nyitva marad. Nekem is volt ilyen h vonaton többször szeneztem egy lànnyal de gyàva voltam leszólìtani.. és azóta is bánom.
2023. szept. 21. 14:15
 7/16 anonim válasza:
Simán próbáld meg. Nincs mit veszítened. Viszont, ha nem szólítod meg, bánni fogod később.
2023. szept. 21. 14:21
 8/16 anonim válasza:
Bár ha nem tudsz mit mondani akkor hiába szólítod le bukott az egész, egyértelmü jeleket küld hogy tetszel neki akkor oké
2023. szept. 21. 14:41
 9/16 anonim válasza:

Figyelj, szólítsd le bátran. Két dologra figyelj: legyél határozott, mondd el neki, mit szeretnél tőle, legyen kiállásod, tudod; a másik az, hogy legyél lényegretörő, megkérdezed tőle, hogy van ma, hova jár esetleg, mondod neki, hogy tetszik neked, megismernéd, kérsz egy elérhetőséget, és ennyi. Ez két dolog miatt fontos: ne azt lássa, hogy loholsz utána, mint éhes kutya a csirkék után, valamint azért mégis csak reggel van, fasza ki van lehet, ne menj az agyára a rengeteg szövegeléssel.


Ha pozitív a kimenetele, akkor beszélj vele tovább az elérhetőségen, amit adott, ha negatív, akkor el kell engedni, legalább nem kell bánnod, hogy nem szólítottad le. Hajrá. :)

2023. szept. 21. 17:20
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi a hasznos valaszt :)
2023. szept. 21. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!