Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt crossdresser lány,...

Van itt crossdresser lány, aki szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon imponál, mivel határozottságot, és magabiztosságot, sugároznak számomra az ilyen lányok. Úgy is fogalmazhatok, hogyha valaki letaperolja a buszon, lekever egy akkorát, hogy a másik végébe csúszik az adott delikvens.

A kérdés jellege olyan, hogy biztos rákérdezne valaki miért, úgyhogy leírtam a gondolatom, de tulajdonképpen csak az a lényeg, hogy nem egy gyáva személy.

Egyébként húszas éveiben járó budapesti férfi lennék. Mindenféle egyéb paramétert szívesen megadok privátban. Nyugodtan lehet dm-et dobni, akár ha baráti társaságban van ilyen lány, aki a másik felét keresi.


2023. szept. 24. 20:51
1 2
 1/15 anonim válasza:

A fogalmazás megértésével gondban vagyok.

Tehát most mit is keresel?

Én női rucikat kedvelő fiú vagyok.

2023. szept. 24. 21:23
 2/15 anonim válasza:
Te nagyon nem tudod, hogy mi az a crossdresser
2023. szept. 24. 21:23
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerinted mi?
2023. szept. 24. 21:25
 4/15 anonim válasza:

Ellenkező neműnek öltözik be

A férfi nőnek, a nő férfinak

2023. szept. 24. 21:30
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudom.

Szerintem az a lány, aki ilyet csinát merész.

2023. szept. 24. 21:48
 6/15 anonim válasza:
Tehát akkor olyan lányt keresel, aki férfi ruhákba öltözik be?
2023. szept. 24. 22:36
 7/15 A kérdező kommentje:
Most már bármilyennek örülök.
2023. szept. 24. 23:23
 8/15 anonim válasza:
Na, egy igazi bevállalóssal van dolgunk.
2023. szept. 24. 23:35
 9/15 anonim válasza:
A crossdresser az nem csak a 4 fal között váltogatja a ruhákat?
2023. szept. 25. 01:10
 10/15 anonim válasza:

Na de te nem egy crossdressert írtál le a kérdésben, hanem csak egy nőt aki kiáll magáért/viselkedésre "férfias".

Nem öltözködésre.


"hogyha valaki letaperolja a buszon, lekever egy akkorát, hogy a másik végébe csúszik az adott delikvens."

Ilyenek pl a shrek testalkatú cigány nők. Tipp; Felszállsz egy budapest-miskolc vonatra és tele lesz ilyen nőkkel. Falvakban a fő téren is szeretnek gyülekezni csapatban.

Kocsmákbanis vannak ilyenek, magyarban is.

2023. szept. 25. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!