Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szóval nagyon magányosnak...

Szóval nagyon magányosnak érzem magam,és még nem volt párkapcsolatom és néha úgy érzem nem kellek senkinek.Keresek Berhida,Pétfürdő és Várpalota környékén,egy 15-16-17 éves srácot aki BECSÜLETES,ÉS NEM HASZNÁLNA KI.akar valaki írni? lány 16

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 18:22
 1/7 anonim válasza:
Szia, én ugyan huszonéves lány vagyok, de a közelben lakom (Veszprém). Ha van kedved beszélni róla, írj, hátha tudok tanácsot adni :)
2023. okt. 4. 18:33
 2/7 anonim válasza:
Én 37 éves vagyok, férfi, igaz, Egerben lakom, és nem, nem használnálak ki, úgyhogy mennék veled hímvadászatra, én lennék a number one kerítőd.
2023. okt. 4. 18:58
 3/7 anonim válasza:

Ha ez mind igaz, amit írtál, akkor kérlek ne ismerkedj itt.

Tele van szélhámos, pedofil, kettyós, elmebajos alakokkal az egész oldal.


Manapság bárki kiadhatja magát bárkinek.. Még csak ész sem kell már hozzá, youtube-ra beírja, lemásolja és kész...

Meg hivasban is torzítják a hangukat. A gógyisabbak még videohivasban is ügyeskednek :)


16 éves vagy, nem 61...

Habár ha 61 lennél, még akkor is találhatnál párt, ahogy sokan találnak is...


Majd lesz, tanulj, szórakozz.

24F

2023. okt. 4. 22:39
 4/7 anonim válasza:
Barátkozás nem érdekel?
2023. okt. 6. 13:14
 5/7 anonim válasza:

Vigyázz magadra. Itt ne ismerkedj!!!


Azzal a 37 évessel meg pláne ne is állj szóba, aki fentebb írt mert olyan sebeket kapsz lelkileg amit sosem heversz ki, ha megerőszakol pl.


Nem tudhatod ki milyen szándékkal van feléd, kiben mi lakozik.


Amikor pont nem keresed a boldogságot és a kapcsolatot akkor jön el. Ne akard görcsösen. Az pont taszítsa nem vonzza a kapcsolatot.


Koncentrálj magadra. Hozd ki magadból a maximumot. A normális pasik szeretik a művelt okos nőket.

Tanulj!


Előbb utóbb találsz normálisat, vagyis, de ne ilyen helyeken keresd.

Ne erőltesd, ha itt lesz az ideje eljön az igazi.


Nagy bajba is kerülhetsz, ha szabad könnyű prédának adod ki magad, pláne ilyen felületen.


Azt levadásszák és kihasználják, ne adj Isten…rosszabb.

2023. okt. 6. 17:19
 6/7 anonim válasza:

a #2 azért elég meredek... Vagy nem tudja értelmezni a kérdező korát, vagy rosszabb


Csatlakozom a fentiekhez, ne gyakorikérdéseken próbálj ismerkedni. 16 éves vagy, nem baj az ha nem volt még barátod. Bőven ráérsz még pasizni, lehetőleg a saját korosztályoddal és nem nálad 20 évvel idősebbekkel

2023. okt. 6. 17:50
 7/7 anonim válasza:

Kedves Várpalotai kislány!


Lesz párod

2023. okt. 8. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!