Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányoknál mi ez a hülye...

Lányoknál mi ez a hülye magasság fétis?

Figyelt kérdés

Pl amikor közlik, hogy "180 cm alatti fiúkkal nem ismerkedem"

"190 cm alatti fiúkkal nem ismerkedem"


Nem tök mindegy? Engem pont nem érdekel, hogy a lány aki tetszik, az 150-160-170 stb centi, ha amúgy megfogott benne valami.


Elég fura előszűrőnek tartom ezt...


Mielőtt bárki beírja rosszindulatból, nem, nem vagyok alacsony, 180 cm felett vagyok



2023. okt. 20. 17:47
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Ja,meg tűsarkút akarnak felvenni és pici lesz a pasi mellettük.
2023. okt. 20. 18:33
 12/27 A kérdező kommentje:

#10

Hát most nem akarok csúnyát mondani rájuk, de ha a kardfogú tigris óta beragadt ez nekik, akkor nagyon lemaradtak :DD

2023. okt. 20. 18:36
 13/27 A kérdező kommentje:
Az 5-7 cm plusztól amit egy tűsarkú ad, még egy 165 cm magas lány sem lesz magasabb egy 180 cm magas pasitól.
2023. okt. 20. 18:38
 14/27 anonim válasza:
Ja, de amikor a fiúk hajszín meg mellméret szerint válogatnak az teljesen okés. XD
2023. okt. 20. 18:44
 15/27 anonim válasza:

Nő vagyok, nálam ez sose volt gond, de elmentem randizni nálam alacsonyabb férfival és folyamatosan ment, hogy ő szrul érzi magát, mert alacsonyabb nálam. Meg hogy én alázni akarom őt azzal, hogy nem lapossarkú cipőben mentem... Ezzel mihez kezdjek?


A férjem is csak pár centivel magasabb nálam. Nem minden nőnél gond, de igenis vannak férfiak, akik képtelenek kezelni, hogy alacsonyak.

2023. okt. 20. 18:50
 16/27 anonim válasza:
Hát figyi az őskor több millió évig tartott :D 4 ezer év alatt még nem volt idejük átszellemülni
2023. okt. 20. 18:50
 17/27 A kérdező kommentje:

#14

De most ez hogy jön ide? Én most a magasságról beszéltem. Ez szerintem pedig fiúknál kevésbé gyakori. Lányoknál meg értelmetlen e szerinz szűrni.


Azért sem értem te miért hoztad fel ezeket ebben a téma közben, mert én is rá tudok kontrázni;

Ti is válogattok haj/frizura szerint

Válogattok az alapján, hogy ki mennyire kigyúrt

Stb.

2023. okt. 20. 18:51
 18/27 A kérdező kommentje:

#15

De én most nem arról beszélek amikor a férfi kretén és nem tudja feldolgozni hogy a nő a magasabb... Vagy pl ugyanígy, hogy a nő többet keres.


Hanem arról, hogy ez a fajta "legyél minimum 190 cm" ami ma igenis jelentős mértékben felismerhető a lányok körében, felesleges káros butaság. Eleve azért mert a magasságodon már nem tudsz változtatni....


És #15 most azért 20-30 cm különbséggel a fiú javára, nem hiszem hogy majd elkezd hisztizni a férfi hogy nem elég magas (150 cm nő 180 cm magas férfi esete) "Max a nő sipákol, hogy jajj milyen alacsony vagy, nekem 2 méteres kell"

2023. okt. 20. 18:59
 19/27 anonim válasza:

Nem értem, mit hisztizel, ha nekik a kifejezetten magas férfi tetszik, az is magánügyük, minden joguk megvan arra, hogy olyan valakit keressenek, aki nekik passzol.

Ha te nem vagy ehhez elég magas, keress oylan lányt, akit nem zavar.

2023. okt. 20. 19:25
 20/27 anonim válasza:

A fiúkat nem szokta zavarni, ha egy lány alacsonyabb náluk, nyilvánvalóan, de általában jobban vonzódnak ahhoz, aki legalább 15-20 centivel alacsonyabb, mint aki mondjuk egymagas velük.

Lányként viszont borzasztó kellemetlen tud lenni, ha az udvarló alacsonyabb nálunk, az is, ha egymagas, mert pl. ha felveszünk egy magassarkút, máris kisebb lesz nálunk...

A férfiaknak is vannak preferenciáik, ÁLTALÁBAN a vékony, de formás, cicis csajokat szeretik, akik alacsonyabbak náluk, aranyosak, szépek, igényesek, stb.

Kivételek persze mindig vannak, van, akinél egyáltalán nem számitanak ezek a dolgok, van, aki kifejezetten az alacsony pasikat / molett nőket szereti, van, aki olyan szerelmes lesz, hogy mégis megtetszik neki az, aki előtte nem...

Teljesen felesleges ezen kattogni állandóan, mindenkinek szive joga eldönteni, hogy kivel szeretne ismerkedni és kivel nem, az meg eleve nem is döntés kérdése, hogy ki tetszik külsőleg és ki nem. Ha egyszer valakit valami miatt nem találunk vonzónak, akkor nem, és kész. Hadd legyen már meg mindenkinek a maga zsánere, könyörgöm. :D

Nyilván ha valaki bunkó, paraszt módon utasitja el a másikat a kinézete miatt, az gáz, de ha valaki csak simán őszinte és normálisan közli, hogy bocsi, de nem, azzal szerintem semmi gond nincs. El kell fogadni és keresni kell olyat, akinek bejössz. Ennyi.

2023. okt. 20. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!