Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan szóljak hozzá?

Hogyan szóljak hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú istentiszteletről, aki kB 1,5-2 éve tetszik nekem, de csak az utóbbi 3-4 hónapban kezdtem el azt érezni, hogy legalább beszélnem kéne vele. (Eddig köszönésen kívül nem igazán beszélgettünk, mert mindig a többi fiúval lóg, bár tavaly voltak nálunk kocsit szerelni a bátyámmal, de akkor csak az autó volt a téma). Még ha nem is komolyodna be a dolog, akkor is valami kapcsolatot ki szeretnék építeni vele barát szinten.

A többiektől csak azt tudom róla, hogy szereti az infós cuccokat és ugyanazt sportoljuk.


Nekem azért tetszik, mert illedelmes fiatalember, mindig köszön, van illeme, jó kis izmosabb vállai vannak, olyan önállósultnak néz ki és mindig mosolyog.


Tényleg nem tudom, hogy hogyan tudnék egy beszélgetést megkezdeni vele, hogy ne csak olyan száraz témák legyenek, mint pl a suli.


Ha van bármi tipp, trükk, jó tanács, esetleg story, akkor azt szívesen fogadom!



2023. okt. 20. 22:51
 1/7 anonim válasza:
Jó lenne tudni a pontos életkorotokat, mert az is lehet témaválasztás szempontjából meghatározó tényező!
2023. okt. 20. 22:53
 2/7 anonim válasza:
A téma igazából teljesen mindegy, ha szimpatizál veled, akkor bármiről szívesen beszélget, ha meg nem, akkor nem akar veled beszélgetni.
2023. okt. 20. 22:59
 3/7 anonim válasza:
Nem lehetne hogy csak odamész hozzá elmondod neki azt amit itt most nekünk mondtál? Érdeklődsz iránta ez egyértelmű. Csak ennyit kell a tudtára adnod, a többit meg illene neki intéznie. Ha nagyon egyszerű akarsz lenni, csak odamész hozzá és megmutatod neki, hogy ezt a kérdést róla írtad ki. Itt már meg is van írva fogalmazva, szóval a munka érdemi része már el is van végezve. 30/F
2023. okt. 20. 23:09
 4/7 anonim válasza:

Beszélgethetsz vele az istentiszteleten elhangzottakról. Kérdezd meg, hogy mi a véleménye és tetszett-e neki a prédikáció. Ha igen, akkor miért igen, ha nem, akkor miért nem.


Érdeklődj, kérdezősködj!


Általában mi így szoktuk, hogy megbeszéljük "hittanosok". (Ezt arra a csoportra értem, akik COVID időszakban a szabad levegőn jöttünk össze négyen, még 2020. novemberében.) Izgalmas időszaka volt az életemnek, szimpatikus emberekkel lettem akkor körülvéve hirtelen.

2023. okt. 20. 23:13
 5/7 A kérdező kommentje:
#1 17-18 éves körüli
2023. okt. 20. 23:17
 6/7 anonim válasza:
Jó indító kérdés: "Te elhiszed ezt a sok marhaságot?"
2023. okt. 21. 07:49
 7/7 anonim válasza:

Elég ha rámosolyogsz. Ha tetszel neki, veszi a lapot.

Ne a lány szedje már fel a fiút.

2023. okt. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!