Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóljak hozzá kamerán vagy...

Szóljak hozzá kamerán vagy csak roszabb?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideig külföldre kellett jönnöm, így anyum vigyáz a kutyámra. Ő sokat dolgozik ezért napközben egyedül van szegény… néha a kamerán át figyelem és ilyenkor elkezd szomorúan vonyítani, egyedül érzi magát :((

Jó ötlet lenne hogy ilyenkor szoljak hozza a kamerán át és nyugtatgassam? Érezze hogy nincs egyedül? Párom szerint ezzel csak bolonditanám és nem tenne jót.

Mit gondoltok?


2023. febr. 26. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem lett arra nevelve, hogy egyedül is kell lennie?
2023. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát volt, amikor én is későig dolgoztam, így egyedül volt napközben.. de reggel és este mindig foglalkoztam vele. Szerintem most a hiányom is közrejátszik, hogy nem làtott kèt hete.

Szóval nem tudom jó ötlet e néha szólni hozzá vagy csak össze zavarom és rosszabb?

2023. febr. 26. 08:57
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt ki kell sztem próbálni. Ha zavarja akkor abbahagyod. Legalább már tudod hogy zavarja.
2023. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, összezavarod. Hagyd, meg kell hogy szokja az egyedüllétet.
2023. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak rosszabb lenne ha hozzá szólnál.

Keresné hol vagy sokkal izgatottabb lenne.

2023. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en kutyam is hajlamos szorongani, ha egyedul van. Amikor elindulok otthonrol, nemhogy nem szolhatok hozza, hanem ra se nezhetek, kulonben azonnal elkezd sirni. De ha szepen csendben kisetalok, nincs semmi baj.


Ebbol kiindulva ha napkozben meg kameran keresztul piszkalnam, az tragedia lenne :D

2023. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem segített, csak összezavarta.
2023. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Fokozatosan kellett volna hozzászoktatni az egyedülléthez.

Még talán el kelet kezdeni.

2023. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rosszabb lenne,mert hallja a hangod,de nem tudja honnan jön vagy nem lát csak a hangodat észleli.Inkább tényleg,hagyjad majd megszokja magától,hogy egyedül van és nem fog sírni.
2023. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!