Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék egy kérdést feltenni...

Szeretnék egy kérdést feltenni, ha itt a környéken nincsenek semmilyen közelebbi baráti társaságom, de nagyon érdekel a spiritualitás és pszichológia és szabadidőmben ezzel foglalkozom, könyvekkel, a meditáció mellett?

Figyelt kérdés

Barátnőm sincs, a facebook meg halott ilyen szempontból.

Az itteniek legtöbbje, hogy is mondjam; drogoznak, isznak és sajnos sok a feketebőrű és a hajléktalan is, a normálsiabb emberekkel nem lehet ismerkedni, mert mindenkinek rohanás az élet. Van esélyem, ha Pest megyei vagyok vagy felejtsem el, facebookon társat em keresek, mert a 0-val egyenlő...a barátnp kérdést igazából itt is felelesges volt feltenni, de azért megpróbáltam.


36/F


nov. 18. 17:06
 1/10 A kérdező kommentje:

Tehát facebookon társat nem keresek, mert a 0-val egyenlő az esély!

Elvonult életet élek.

Ha ez nem fog változni, akkor meg fogom tanulni a tudatos halált, mert évek óta ezt látom és ha a felfogásomon/hozzáállásomon/nyitottságomon javítanék még jobban ez sem javít, ha nincs esélyem...

nov. 18. 17:09
 2/10 A kérdező kommentje:

Már túl idős vagy ehhez.

Nem érzem magam idősnek, a kor csa kegy szám, az egész 20-as éveimet megpróbáltam neten, semmi eredmény, kinn az utcán meg amiket látok azt hagyjuk, spirituális közösség meg szerintem nem igazán van! A legtöbb nő azt sem tudja mit akar, ellentmondások, logikátlanságok, érzelmi viharok, tudatlanságok, együgyűségek.


Én senkit nem fogok megváltoztatni csak saját magamat!

nov. 18. 17:14
 3/10 anonim válasza:
Egy rövid, tömör mondatban összefoglalnád, h tulajdonképpen mi is a kérdésed?
nov. 18. 17:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Barátnőszerzés vagy spirituális közösség.
nov. 18. 17:39
 5/10 anonim válasza:
No nem egy targy amit meg kell szerezni
nov. 19. 15:23
 6/10 A kérdező kommentje:
(sóhaj)
nov. 19. 15:26
 7/10 anonim válasza:
Te csak ne sóhajtozz azok után, ahogy a kérdést kiírtad. Konkrétan értelmezhetetlen az egész.
nov. 19. 15:28
 8/10 A kérdező kommentje:
(nagy sóhaj)
nov. 19. 15:29
 9/10 A kérdező kommentje:
(és utolsó lezáró sóhaj)
nov. 19. 15:30
 10/10 anonim válasza:
Jarj fel Budapestre ilyen programokra, eloadasokra. Remelem, nem csak penzlehuzos hokusz-pokusz van. Akar jogazni, csak a nok megtalalasa miatt.
nov. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!