Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves negyvenes nő, ismerkedn...

Kedves negyvenes nő, ismerkednél harmincas férfival? Főváros

Figyelt kérdés

Harmincas, fiatalos, jó kondiban lévő budapesti férfi vagyok (közelebb a 40-hez már).

Idősebb nővel ismerkednék, aki nem akar gyereket (ha már van, az nyilván nem gond), és nem túlzottan materialista beállítottságú.

Bár a korosztály valójában nem annyira lényeges, és nem ragaszkodom hozzá. Nincs gyerekem, és nem is szeretnék.


Kedves, intelligens embernek tartom magam. Rengeteg minden érdekel - spiri dolgok is egy picit, bár két lábbal járok a földön.

Kicsit elvontabb gondolkodású, többnyire otthonülős, de programokra nyitott.

Őszinte, játszmázás nélküli kapcsolódást keresek.


A többit majd privátban.



dec. 2. 17:40
 1/4 anonim válasza:
Sajnos, ha kimondottan fiatalabbra vagyom, a huszoneves az, ami erdekel. Meg a hasonlo koruak. Szerintem ez pont nem izgalmas korkulonbseg. Kiveve, ha szemelyesen kottetik, es speciel fennall.
dec. 3. 18:53
 2/4 anonim válasza:

Nekem szimpatikus a bemutatkozásod :) egy próbát talán megér.

Budapesti, 40-es (közepe) nő vagyok.

dec. 5. 20:06
 3/4 A kérdező kommentje:
2: Írtam neked.
dec. 5. 21:12
 4/4 anonim válasza:
Szimpi amit írsz, az érdeklődésünkben is van hasonlóság, csak elég messze laksz. Békés megyei vagyok. 40-es.
jan. 7. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!