Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mai világban miért ilyen...

A mai világban miért ilyen ritka normális alkatú párt találni?

Figyelt kérdés
Már több férfival is találkoztam, beszélgettem, meg hát sok elhízott férfit látok az utcákon, vagy ha nincs elhízva nagyon nyeszlett. Ennyire el vannak kényelmesedve az emberek és nem törődnek a testükkel? Én sem vagyok tökéletes, de van egy mormális alakom, nem vagyok elhízva, csak nem eszek sok nasit és figyelek rá, hogy néha mozogjak. Sajnos nekem a túlsúlyos, formátlan férfiak egyáltalán nem jönnek be, ideálom ha inkább vékonyabb, szálkásabb izomzata van. Ez a kérdés nem a férfiak ellen van, a nők is ugyanúgy el vannak hízva, ha nem még rosszabb ott a helyzet. 28/N
dec. 3. 17:11
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Hat en nem tudom, de nagyon sok ferfi elhanyagolja magat, de az elvaras a vekony alak, nagy mell es formas fenek, meg persze modell arca legyen a nonek. Aztan csodalkoznak, hogy senkijuk sincsen evek ota. Persze az is a nok hibaja, mert csak a penz kell nekik.
dec. 3. 17:16
 2/37 anonim válasza:

Szóval sem az elhízott, sem a nyeszlett nem jó, csak az jön be aki izmos. Ahhoz hogy izmos légy és ne nyeszlett, több kell a "nem eszek sok nasit, és figyelek rá, hogy NÉHA mozogjak"-nál.


Magyarán neked nem felel meg az sem, aki épp ugyan annyi energiát öl bele a testébe mint te. Jól van ez így?

dec. 3. 17:22
 3/37 anonim válasza:
Talán nem csak a külső, a jellem es az anyagii helyzet is kritérium lehet nálad, azért vagy egyedül
dec. 3. 17:24
 4/37 anonim válasza:
Akin látod, hogy izmos az szed valamit. Felőlem mehet a hülyítés, hogy csak fehérje, meg genetika, de csak magadat csapod be, szóval elég álszent ez a gondolkodás.
dec. 3. 17:26
 5/37 A kérdező kommentje:
Egyből kiforgatjátok a szavaimat..nem kell, hogy egy kigyúrt testépítő legyen, de számomra az a vonzó, ha látszik, higy van egy kis izom rajta és nincs elhízva. Persze, a belső értékek is fontosak sőt még fontosabb. Ha az ember igényes párt akar magának külsőre, akkor saját magának is annak kell lennie. Én is adok magamra, vékony alakom van, szóval el lehet várni, higy a férfi is vonzó, normális alkatú legyen.
dec. 3. 17:31
 6/37 anonim válasza:
Na mar egybol megy a sertodottseg, ha a noknek szamit a kulso..
dec. 3. 17:36
 7/37 anonim válasza:

Még egyszer: Akit a médiában kicsit izmosnak látsz az mind szed valamit.

Pl Byealex, Balázsék rádió műsor szereplők, az összes énekes

Az összes sportoló akik befejezték karrierjüket, de a tv ben látni.

dec. 3. 17:47
 8/37 anonim válasza:

A "kicsit izmos" ismeröseim nagyon sok energiát tesznek abba a külsőbe, minden második nap(néha 3.naponta) olyan edzés hogy majd beleszakad, bőven átlagon felül vannak erőnlétben és az étkezésre is rendkivül figyelnek, csak is fehérjedús és viszonylag zsírszegény étkezés, cukort is kerülve. Szóval ez egyáltalán nem átlagos vagy olyan alapszintü dolog mint beállítod. És többségük már 15 évesen kezdte és évtizedet tolt bele míg meglett az eredménye.


Aztán van amit fentebb írnak, ahhoz bizony szedni kell vmit hogy 1-2 év után legyen látszatja, hacsak nincs vmi rendkivül jó genetikája. Persze van a másik út is amit írok 5-10+ év kőkemény munka és kitartás heti többszöri edzés majd összeszakad hogy fejlödjön az izom.

dec. 3. 17:58
 9/37 NTBS válasza:
Attól függ nálad mit jelent a kis izom?
dec. 3. 18:00
 10/37 anonim válasza:

Ha komolyan kérdezed akkor megpróbálom megválaszolni:


Ételfüggőség (olyan mint bármilyen más függőség, ami már nem a tápanyag-bevitelről szól, hanem örömforrás/megkönnyebbülés, de hosszútávon negatív hatással).


Hormonális problémák, alacsony átlag tesztoszteron szint a férfiaknál (ennek sok oka van, fogamzásgátló maradványa a csapvízben, ösztrogén növelő anyagok mindenhol a környezetben pl. BPA az ásványvíz műanyagpalackból stb., alváshiány, stressz, mentálhigiéniás dolgok...).


Gyenge önfegyelem.


Body positivity (ez lehet csak kis részben, de azért hozzájárulhat ahhoz, hogy elfogadottabb legyen az elhízás, és kisebb legyen a nyomás a személyen hogy változtasson).


Prioritások változnak (munka/gyerek mellett nem marad idő/energia).

Fogyni akaróknál rossz megközelítés (pl. mozgással, edzéssel akar fogyni, és persze így nem halad sehová).


Szörnyű étrend az átlagembernél (nagyon röviden és tömören: túl sok kalória, túl kevés tápanyag, ultra-feldolgozott ételek).


Teljesség igénye nélkül. Biztosan kihagytam ezt-azt.

dec. 3. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!