Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mai világban miért ilyen...

A mai világban miért ilyen ritka normális alkatú párt találni?

Figyelt kérdés
Már több férfival is találkoztam, beszélgettem, meg hát sok elhízott férfit látok az utcákon, vagy ha nincs elhízva nagyon nyeszlett. Ennyire el vannak kényelmesedve az emberek és nem törődnek a testükkel? Én sem vagyok tökéletes, de van egy mormális alakom, nem vagyok elhízva, csak nem eszek sok nasit és figyelek rá, hogy néha mozogjak. Sajnos nekem a túlsúlyos, formátlan férfiak egyáltalán nem jönnek be, ideálom ha inkább vékonyabb, szálkásabb izomzata van. Ez a kérdés nem a férfiak ellen van, a nők is ugyanúgy el vannak hízva, ha nem még rosszabb ott a helyzet. 28/N
2023. dec. 3. 17:11
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Egyetértek veled, sajnos nagyon kevés ember figyel oda szerintem igazán magára, pedig nem lenne nagy dolog. Kicsit kellene csak átgondolni mit eszel/iszol, illetve ha heti!! 3 órát szánsz egy kis mozgásra, rengeteget tettél magadért. Én rosszul érzem magam, ha nincs meg esetleg ez az idő. Hosszútávon nagyon is kifizetődő erre odafigyelni.

29/F

2023. dec. 3. 18:11
 12/37 polarbeer válasza:

Doktori hallgató kutató biológus pasi jelen!


Nekem nyugodtan írhatsz, megígérem, hogy értelmesen, sőt, izgalmasan fogok válaszolni (doktorandusz biológusként állatok színlátását kutatom... tudok érdekes dolgokat mesélni), és ha szimpi vagy, még teára is meghívlak.


Magamról: 178 cm magas, közepesen sportos, ápolt külsejű, világosbarna hajú, barna szemű pasi vagyok. Nagyon mosolygós, fiatalos arcom van, sokat nevetek, általában 27 év körülinek tippelnek :)


Rendszeresen mozgok, és lakáson belül edzek is, a genetikám miatt vékony testalkatom van, de nem vagyok "nyeszlett".


Imádom a természetet, szabadidőmben sokat kirándulok és madarászom a haverjaimmal. YT: Fókuszcsoport, Pottyondi, Bödőcs, Ted Talks, barkácsolós vidik. Ha meg filmek, akkor Gyűrűk Ura, HP, Star Wars bármikor és minden mennyiségben!


Nagyon kíváncsi vagyok, h írsz-e ;)


Hidd el, nem tennél rossz lóra!


31/F

2023. dec. 3. 18:12
 13/37 anonim válasza:
Hát én nem vagyok elhanyagolva, más emberek szemszögéből nem tudok beszélni.
2023. dec. 3. 18:48
 14/37 anonim válasza:

Nagyon sok az igénytelen ember. Nemtől függetlenül. Én se várom el, hogy fittness model legyen a csaj, de azért egy egészséges étrend és heti legalább 3 óra mozgás elég alapvető kéne hogy legyen a mai világban.


Én fiatalabb vagyok nálad szóval nem egymást keressük, de azért nem én vagyok az egyetlen férfi aki hasonlóan gondolkodik. Szóval legyél kitartó és találni fogsz.. előbb utóbb..


26F

2023. dec. 3. 21:57
 15/37 anonim válasza:

Én ki se írom mennyi vagyok mert nem is várok privátot meg nem ismerkedek. Nők többségétől hányingerem van hogy milyen igénytelenek. Zsírdisznók, aztán állnak sorba a burger king előtt amikor én végzek a kondival. El se tudok férni mellettük mert veszik a whopperek sorozatait, egy kis kólás fagyis sültkrumplival leöntve. Nekik esküszöm az egyetlen amit irigylek a vádlijuk mert az kell ahhoz a 100 kilóhoz hogy megmozdítsa. De rájuk nézni is rossz. Karjuk is nagy de egy nagy szalonna.

Én meg edzek ezerrel hogy kinézzek valahogy. Néha néha bejön egy-egy telt lányka a kondiba, őket tisztelném is ha nem tűnnének el 1 hét után.


Na majd januárban ismét láthatom őket sétálni a futógépen pár napig aztán abraka dabra. De tudom jól hogy edzés végén megint a burger kingnél kötnek ki szóval amennyi kalória eltűnik a 30 perces sétától, 3X annyi megy vissza az edzés utáni whopperre. Aztán csak híznak ahogy sportolnak.

2023. dec. 3. 23:36
 16/37 anonim válasza:
3 műszak és túlóra mellett, pluszban vezetve a háztartást nem biztos, hogy emberünknek sok ideje marad még edzeni is. Pláne ha amúgy hobbija/családja/barátai/állatai is vannak, akikkel foglalkoznia kell.
2023. dec. 4. 01:36
 17/37 anonim válasza:
Ez az egyik legfontosabb dolog, nem jó ha van opció.
2023. dec. 4. 06:08
 18/37 anonim válasza:

Értem, szóval nem bírod a túlsúlyosakat. Nincs ezzel gond, ilyen az ízlésed. Sajnos a magyar egy kövér nép. Nők is, férfiak is, és legtöbben semmit nem mozognak, de önérzetük azért az van (ja, és a "genetikát" el ne felejtsük). Én sportolók, de így is van rajtam felesleg (~26kg/m² BMI)


Kérdező, te mit sportolsz, és milyen gyakran?


Amúgy nem világos milyen alkat nálad ami már oké. Linkelek egy képet. Ilyenre gondoltál, vagy azért ennél részletesebben látszódjanak az elkülönülő izmok?



[link]

2023. dec. 4. 07:59
 19/37 anonim válasza:
És szerinted a szálkásabb izomzatért mennyit kell dolgozni? Gyanítom, nem keveset. Szóval te olyan pasit akarsz, aki kvázi rengeteget tesz az izmosságáért, ezzel szemben te "csak" annyit, hogy odafigyelsz a kajára, és néha mozogsz. Akkor ez így nem irreális elvárás?
2023. dec. 4. 19:05
 20/37 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy olyan kidolgozott legyen. Gondolom te se foglalkozol magaddal, de azért jó lenne, ha modell barátnőd lenne.
2023. dec. 4. 19:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!