Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mai világban miért ilyen...

A mai világban miért ilyen ritka normális alkatú párt találni?

Figyelt kérdés
Már több férfival is találkoztam, beszélgettem, meg hát sok elhízott férfit látok az utcákon, vagy ha nincs elhízva nagyon nyeszlett. Ennyire el vannak kényelmesedve az emberek és nem törődnek a testükkel? Én sem vagyok tökéletes, de van egy mormális alakom, nem vagyok elhízva, csak nem eszek sok nasit és figyelek rá, hogy néha mozogjak. Sajnos nekem a túlsúlyos, formátlan férfiak egyáltalán nem jönnek be, ideálom ha inkább vékonyabb, szálkásabb izomzata van. Ez a kérdés nem a férfiak ellen van, a nők is ugyanúgy el vannak hízva, ha nem még rosszabb ott a helyzet. 28/N
2023. dec. 3. 17:11
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Mit nem lehet erteni amit a kerdezo mond? Sok olyan ferfit ismerek en is aki csak hobbibol sportol es jo alakja van. Azert mert ti egy percrt se foglalkoztok magatokkal az nem azt jelenti, hogy mas nem torodne magaval alap szinten a testevel.
2023. dec. 4. 21:27
 32/37 anonim válasza:
#31: De épp ez az, hogy aki hobbiszinten sportol, az is megdolgozik azért, hogy olyan alakja legyen, amilyen, és nem csak annyit csinál, hogy nem nasizik, és néha mozog.
2023. dec. 4. 21:36
 33/37 anonim válasza:

Csak én nem értem, hogy mi megy itt? Sehol nem írta a kérdező, hogy a tipikus "shredded" alakra gondolt szálkás alatt. Azért ez a magyarban nem egy jól behatárolt szó. Sima lapos hasú srácra is gondolhatott, akin azért látszik, hogy sportol (nem hordó test, hanem háromszög), de azért nem egy 8%-os elit rövidtávfutó.


Persze lehet én vagyok hülye és neki a kockahasnál kezdődik a néha sportol :DD

2023. dec. 4. 22:36
 34/37 anonim válasza:

Nekem jó testem van az a lényeg, de cserébe sportolok is.

Nem kell privi!

2023. dec. 4. 23:41
 35/37 anonim válasza:

Nekem is feltűnt a hétköznapi élet során, hogy mennyire el vannak hanyagolva mind a nők, mind a férfiak. Nincs alakjuk, formájuk, esztétikájuk többnyire. Nincs kiállásuk és punnyadtak, szottyadtak, a testzsírszázalék az egekben. Lassan nekem kéne magam szégyellni, hogy férfiként jobb seggem van, mint a nők 95 százalékának, akikkel naponta találkozom. Pedig nem vagyok egy élsportoló sem, csak próbálok a lehetőségekhez mérten normális életmódot folytatni.

Szerintem az igényesség ebben is keresendő, ki, mennyire ad magára külsőleg. Sajnos a genetika nagyban befolyásoló tényező, de az emberek többsége ne fogja már erre :D.

dec. 5. 00:23
 36/37 anonim válasza:
Ez a kérdező egy nyomi incel. Elmondom miért nem talál magának férfias külsejű pasit. Azért mert a normálisak menekülnek tőle, max egy lövésre ha kibírják
dec. 5. 02:13
 37/37 anonim válasza:
Egy szép lányhoz csak egy jóképű férfi illik. Bár az arcom nem a legszebb, de szép alakom van, nagy mellem, nagyon sok férfi írogat akik jól néznek ki, nem fogok az átlag alatti, esetleg elhízott férfiak közt keresgélni.🙂
dec. 5. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!