Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, manapság mennyire...

Lányok, manapság mennyire szoktak nálatok kezdeményezni a pasik?

Figyelt kérdés
Utcán, tömegközlekedésen, boltban stb.

dec. 5. 21:37
 1/9 anonim válasza:
Talán egyetemen egy minimális érdeklődést fordítanak felém, de így legtöbben soha nem hívtak sehova. A jelenlegi párommal is azért vagyok együtt, mert én mentem oda hozzá, én kértem hogy találkozzunk legközelebb, én lendítettem előre a dolgokat, azóta is csak hálálkodik emiatt, mert tökéletes a kapcsolatunk, csak vadidegenként picikét megszeppent volt
dec. 5. 22:13
 2/9 anonim válasza:
Nagy ritkán előfordul utcán pl, de mondjuk egyetemen nálam pont nem
dec. 5. 22:25
 3/9 anonim válasza:
Attól függ mennyire nyílt benyomást kelt a lány (tehát öltözködés, viselkedés hogy nyitott e rá, mosoly szemezés vagy teló bujása, szemkontakt kerülése) és persze a külseje is számít
dec. 5. 22:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de lányok véleményére volnék kíváncsi. :)
dec. 6. 05:51
 5/9 anonim válasza:
Semennyire, pedig elvileg nem vagyok csúnya (visszajelzések alapján akik nem a szüleim)
dec. 6. 06:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Semennyire? Sosem? Hány éves vagy utolsó?
dec. 7. 10:42
 7/9 anonim válasza:
23 vagyok és semennyire sem szoktak kezdeményezni nálam semmit. Max a vénemberek bókolnak néha :D
dec. 7. 11:08
 8/9 anonim válasza:

Vénember fogalma nálad?

30+? Vagy 40+? :D

dec. 7. 11:12
 9/9 anonim válasza:
Inkább ilyen 60 felettiek.
dec. 7. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!