Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ilyen nehez manapsag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez manapsag kezdemenyezni is?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogy ha egy rendes, kis tarsasagu, visszafogott es hetkoznapi (nem egy tucatember) srac ir egy lanyra, akkor legtobb esetben meg csak arra se meltatjak a sracot, hogy lekoptassak. Szemelyesen pedig barmifele jelet felre lehetne erten eleg konnyen es az meg eleg gaz... Ezeket szemelyes tapasztalatok is alatamaszthatjak. Nem csak velem, hanem tobb haverommal is ez tortent. Az ide kiirt kerdesekbol pedig azt vettem eszre, hogy a lanyok azert nem szeretnek kezdemenyezni, mert ok is tartanak ettol az egesztol. Kerdem en, hogy ha felelemmel es bizonytalansagok kozepette lehet csak elkezdeni az ismerkedest, az miert jo? Miert nem lehet nyilt lapokkal jatszani es legalabb visszairni?

2016. aug. 24. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ír vissza, az nem elég egyértelmű?! Elég nyílt üzenet, hogy nem szeretné.
2016. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond, hogy lekoptat, hanem azzal, hogy nem csak nem ir vissza, de meg se nezi az uzenetemet. Van egy lany haverom, aki ugyan igy szokott tenni es szoktam neki mondani, hogy legalabb nezze meg es annyit irjon vissza, hogy nem akar ismerkedni.
2016. aug. 24. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel a problémával nem nagyon találkoztam még. Se rám sem a barátnőimre nem írt még így rá srác. ( Nem a külsőnk miatt, azzal szerintem semmi baj. ) Valószínűleg a bunkóbb lanyoknak irtatok. Ha pedig ezt nem hiszed el, akkor vagy rosszul ismertél meg valakit vagy nagyon az idegeire mentél. Ha nekem írna valaki vagy személyesen lépne, biztos, hogy válaszolnék, ha nagyon nem tetszik, akkor is. Léteznek viszonylag normális lányok is, csak őket valamiért elkerülitek. Nem jó, hogy csak így lehet elkezdeni egy ismerkedést, de ezen nem tudsz változtatni. Pontosan leírtad a reális problémákat is. Nem merünk kezdeményezni, habár ez soha nem is volt annyira a nők dolga. Ha titeket is elriasztanak az ilyen esetek akkor mit csináljunk mi? Az utolsó kérdésed pedig ne az összes lánynak címezd, hanem azoknak akikkel ez történt. Kérdezd meg tőlük. Ha mindenki nyílt lapokkal játszana, akkor sokan sérülnének, mert vannak akik visszaélnek az őszinteséggel. Ebből adódik a félelem és a bizonytalanság.

Bocsi, ha hülyeségeket is írtam, de én nagyjából így gondolom.

A félreértések elkerülése végett pedig én jól elvagyok kezdeményezések nélkül is, nem kérek privát üzeneteket.

2016. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Elég amatőr szinten tolod az ismerkedést. Az egyetlen mentséged, hogy valószínűleg még fiatal és tapasztalatlan vagy. Íme a szabályok:


(1) Ne írj ismeretlen lányoknak a neten (pl. Facebookon). Élőben ismerkedj.

(2) Ne légy gyáva. Ha tetszik egy lány, szólítsd meg. Ha tetszel neki, pozitívan fog reagálni, ha nem, akkor pedig nem.

(3) Ne add fel. Ha egy lány visszautasít, attól még a következőnek lehet, hogy tetszeni fogsz.

(4) Fogadd el, hogy visszautasítanak. Nincs olyan, hogy valaki mindenkinek tetszik. A visszautasítás az ismerkedés természetes része. Az élet minden területén érhet kudarc. Miért pont ez lenne kivétel?

(5) Ne légy kishitű. Az, hogy nem tetszel mindenkinek, nem jelenti azt, hogy senkinek sem tetszel. Ha kitartó vagy, lesz valaki, aki nyitott lesz a közeledésedre.


Nagyjából ennyi a dolog. Ha tartod magad ezekhez a szabályokhoz, akkor lesz barátnőd. Ha sajnálod magad, akkor meg nem.

2016. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!