Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-as éveim végén járó férfiké...

20-as éveim végén járó férfiként hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Régen csak úgy összesodort az élet emberekkel, de valahogy már nem...

Társkeresők kizárva,munkahely kizárva, a probléma talán az lehet, hogy nincs társaságom akivel el tudnék járni bárhova. A városban ahol élek nincsenek úgy barátaim.

Manapság van értelme egyedül elmenni kocsmába,bárba, ilyesmi helyre és ott próbálkozni? Mit javasoltok hol érdemes?

26F


nov. 28. 20:21
 1/9 anonim válasza:
Menj egyedül
nov. 28. 20:40
 2/9 anonim válasza:
Szerintem sajnos sehol. Élőben ugyanolyan nehéz, ha nincs választék, vagy ha nincs társaságod, akikkel elmehetsz valahová. Plusz a nők nagy része totálisan el van szállva magától és az igényeitől, illetve zaklatásnak veszi, ha bárhol és bármilyen formában kezdeményezel. Én amúgy nem a kocsmákat javaslom, hanem valamilyen egyéb közösséget, hobbit, pl. nyelvi kurzusok, olvasókör, akármi, ezeket csak példaként hoztam fel.
nov. 28. 20:55
 3/9 anonim válasza:
Mi a baj a társkeresőkkel?
nov. 28. 21:29
 4/9 anonim válasza:
2 esnek igaza van, nőként mondom. A lényeg az hogy olyan helyen keresd, ahol nem rí rögtön hogy könnyű vérű nőcske. Inkább az hogy mennyire inteligens és fejlett.
nov. 28. 21:41
 5/9 anonim válasza:
Ha ezt itt kell kérdezned, akkor jobb, ha sehol!
nov. 28. 21:46
 6/9 anonim válasza:
melyik város?
nov. 28. 21:59
 7/9 anonim válasza:
5 évvel vagyok idősebb srác, de kb.már fizetnék egy másik srácnak azért, hogy elmenjünk együtt csajozni valahova Pesten. Egyedül hiteltelen az ember, kutyát nem érdekli. Többi férfi kanirigy, védi a tyúkokat, a nők meg érzik egyből, hogy balfasz vagy.
nov. 29. 22:44
 8/9 anonim válasza:
7. Ez a női részből is teljesen így van. Sokan a pláza cica féle erősen vagy figyelem felhívó öltözködő, sminkelő lányokat keresik akiknek a seggükön a nadrá is szinte mellig felhuzva van. Pesze az én korosztályom a 21-2-3 de ezen alul is így ment. Ez a világ már nem olyan mint régen volt. Itt már csak a külsőség megy, és ha nem a pénzed kell, akkor a kinézeted, jól legyen veled mutatkozni, villogni, akár szxelni is. Mint a nőknél is a férfiaknál is viszont tisztelet annak a kevés kivételnek.
nov. 30. 12:10
 9/9 anonim válasza:
Én mentem uszodába, edzőterembe, csoportos edzésre, sütizni, színházba. Néha csak futok a parkban, meg persze nyitva tartom a szemem. Sajnos nulla siker, pedig külsőleg sztem nincs velem baj. Egyedül nincs sok esély. Szintén 26F
nov. 30. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!