Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem merek hangosan visszaköszönni soha a lánynak, aki épp a kiszemeltem, ha nincs egyedül? Félek, a többiek véleményétől...

Figyelt kérdés

Annyira undorodom attól, hogy ennyire egy nyápic lúzer vagyok... Csak halkan merek köszönni, és olyankor a szemébe sem merek nézni. Csak ha egyedül vagyunk.


Egyszerűen attól tartok, hogy a társaság mit fog rólam gondolni. Szinte érzem, hogy mihelyt elmentem, megkérdezik szegénytől, hogy "Ki volt ez külsőre is csúnya, lúzer srác? Ugye nem a barátod?". A kiszemeltem mindig annyira gyönyörű, kedves, intelligens, okos, aranyos... Én meg a legtöbb nem vagyok. Ami talán egy kicsit, az is viszonylagos. Ők túl jók hozzám. Az én szintemen szerintem nincs is nagyon lány... Megismerkedtem velük tanulmányi versenyeken, magánsulikban stb. Ők kedvesek velem, mosolyognak rám, jókat beszélgettünk, de magam sem hinném el, hogy összejönnének velem.


Külsőleg és belsőleg sem vagyok a toppon...


Mit tegyek? Igen, tudom: egy férfiatlan, gyáva, bunkó lúzer vagyok, akinek nem lesz barátnője. Meg is érdemlem. Nem kell mondani.



2023. okt. 3. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják önbizalomhiánynak.
2023. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben azért csak kipróbálnám legalább egyszer, hogy hangosan, mosolyogva köszönök neki. Mi a legrosszabb, ami történhet? Hogy utána az illető nem lesz a barátnőd, ahogy most sem az. Tehát van vesztenivalód? Nincs. Az meg, hogy a többiek véleménye mi lesz... Most őszintén, tudnának rosszabbakat gondolni rólad, mint ahogy te gondolsz saját magadra? Szóval csak azt akarom mondani, hogy engedd el az önostorozást. Hidd el, nem kell mindenáron mindenkinek macsónak lenni, de legalább ne süssön rólad, hogy bajod van magaddal.
2023. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Ez súlyos neveletlenség. Tök mindegy, ki köszön rád, a szemébe nézel és visszaköszönsz.

Indulj ki ebből.

2023. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1.

Sajnos én ezt objektív tényként kezelem...


#2.

Ezt meg is teszem, de nem akkor, amikor mások is vannak a környezetünkben.


Sajnos több éves negatív tapasztalatok belém égtek és a mai napig frusztrálnak... Még akkor is, ha többen mondogatják, hogy "Aki másokat megaláz, annak magával van baja". Sajnos badarság. Nekem is gondom van magammal, nem vagyok megelégedve magammal, mégsem bántok másokat, sőt, mindenki felé próbálok szeretettel, békével, barátsággal közeledni. Inkább velem szemben közeledtek ártóan mások.

2023. okt. 3. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!