Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen ötlet, amit teljesen...

Milyen ötlet, amit teljesen elvetnétek lánykérésnél?

Figyelt kérdés
Én például, hogy kajába rejtsem a gyűrűt.

jan. 24. 18:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
Az ilyen "akciós" ötletek, nyilvános helyen lánykérés, giccses környezet, stb - számomra egy magánügy, nem pedig a város szórakoztatására való bohóckodás.
jan. 24. 18:51
 2/15 anonim válasza:

Én annak örülnék nőként, ha kettesben lennénk, akár valami szép helyen, mondjuk egy tóparton, vagy valami jó program után, és úgy történne. Szóval lehetőleg ne az otthoni melegítőmben üljek a kanapén két házimunka között.

Ilyen nyilvánosság előtt történőt én sem szeretnék, nem kell közönség hozzá.

jan. 24. 19:25
 3/15 anonim válasza:

Kajába rejteni gyűrűt?? Wtf?!?!

Hát ebből nem eljegyzés lesz hanem temetkezés

jan. 24. 19:28
 4/15 anonim válasza:
Pezsgőspohár aljára szokták még tenni.
jan. 24. 19:55
 5/15 anonim válasza:
A kajába rejtés szerintem is baromság. Se az nem romantikus, ha lenyeli és fuldokolni kezd tőle, se az, ha ráharap és kitörik a foga. De nekem a rózsaszirmokkal teleszórt ágy (+szoba, ház) és oda kiírt kérdés is túl sok lenne.
jan. 24. 19:57
 6/15 anonim válasza:
A gyűrűt normálisan adni oda, elrejteni, föleg ételben-italban egyrészt gusztustalan, másrészt szó szerint életveszélyes!
jan. 24. 20:04
 7/15 anonim válasza:
Én azt mondanám el, ami nekem biztos nem tetszene. Valamilyen ünnephez kötve (szülinap, karácsony), meglepiként. A lánykérés ne "ajándék" legyen, hanem egy külön alkalomként lehessen rá emlékezni.
jan. 24. 20:22
 8/15 Hellmano válasza:
Magát a lánykérést is elvetném, nemhogy a többi baromságot :D Fogadd meg jó tanácsom és inkább legyetek együtt lánykérés és esküvő nélkül. Annyira felesleges baromságnak tartom mindkettőt, hogy elmondhatatlan... nálunk szerencse ilyen fel sem merült soha, és mégis együtt vagyunk több, mint 4 éve.
jan. 24. 20:24
 9/15 anonim válasza:

Az összes giccses b@romságot elengedném. :) Csak a szerelmünk számítson, tisztán. Én nem_szeretem az ilyen trükköket. Zavarnak. :)


N

jan. 24. 20:32
 10/15 anonim válasza:
#8 részben egyetértek, de attól még egy szép szokásnak tartom. Nem kötelező.
jan. 24. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!