Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, hogyan érdemes szerint...

Lányok, hogyan érdemes szerintetek ismerkedni egyetemen, amennyiben hosszú kapcsolat a cél?

Figyelt kérdés
Inkább az érdekelne, hogy szerintetek hogyan alakítható ki egy tartós, mély, érzelmileg intelligens párkapcsolat. Ezek a tedd féltékennyé vagy hasonló játszmázások nem szimpatikusak a számomra. A bulizás tűnik kvázi az egyedüli lehetőségnek, viszont én nem vagyok az a bulis fajta, ha pedig a lány az lenne az talán hosszútávon gondokat okozna, mivel ez nem egy közös pont.

jan. 24. 21:36
 1/4 anonim válasza:
fiu vagyok. 1. az is rossz ha nagyon sokban kulonboztok. 2. az is lehet rossz, ha sok kozos dolgot csinaltok, kvazi mindent. a bulizas nem a vilag vege, talaltok olyan programot amit ketten csinaltok. ha hosszu kapcsolatra vagysz, akkor erdemes a sajat igenyeidet is tisztaba tenni. Hova szeretsz elmenni meg miegymas, mi a sajat igenyed amire szansz idot akar egyedul, akar a baratnoddel. de legyen egy sajat zonatok is. Nagyjabol hirtelen ennyi jutott eszembe
jan. 24. 22:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen választ. Egyetértek ha nincs valamennyi szabad tér akkor gyorsan kiéghet a kapcsolat hiszen nem tud töltekezni.
jan. 25. 00:00
 3/4 anonim válasza:
Hülyeség szerintem ez a bulizós dolog, bulikban nem sok lány nyitott az ismerkedésre, pláne nem a komoly kapcsolatra. 1000 helyen lehet ismerkedni az egyetemen a tanóráktól kezdve a nyílt nap, börze, workshop stb.-n át a különböző egyetemi és nem egyetemi programokig. Én pl. tesin is beszélgettem lányokkal, a volt párommal egy egyetemi rendezvény kapcsán ismerkedtünk meg és jöttünk össze, utána együtt voltunk 1 évet. A lényeg, hogy légy nyitott és járj el helyekre (nem/ nem csak bulikba), van a HaverVagy szervezet, pont ilyen programokat csinálnak, full idegen emberekkel tudsz ismerkedni és amellett, hogy ez kiránt a komfortzónádból, fejleszted a kommunikációs képességeidet, bátrabb leszel és még kapcsolatokat is építhetsz, akár barátságot/párkapcsolatot is. Vagy nálunk pl. vannak társasozós programok is. De az egyik helyi kocsma szokott kultúrális programokat is csinálni, akár ott is. Végtelen lehetőségek.
febr. 6. 19:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van, voltam már havervagyon, de sajnos egy korombelivel sem találkoztam. Akkor még mindig arról van szó, hogy nem próbálkozom eléggé. Köszi.
febr. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!