Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednél egy fiatal lánnyal?

Ismerkednél egy fiatal lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy jómódú, udvarias férfival ismerkednék, aki megbecsül és biztonságban tudom vele érezni magam.

22/L


jan. 29. 14:13
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

Igen. Jómódú is vagyok, megtehetem, miért is ne.

Van kedvenc éttermed?

jan. 29. 19:18
 22/34 anonim válasza:
Sok jómódú pasit találhatsz ha regisztrálsz a puncs.hu-ra!
jan. 29. 20:37
 23/34 anonim válasza:
Na ja, gyakorin az "ismerkedő fiatal lány" kérdés mögött általában egy középkorú, nagyon szőrös vén perverz húzódik meg.
jan. 29. 20:38
 24/34 anonim válasza:
Lenyeled?
jan. 30. 07:43
 25/34 anonim válasza:
#23 középkorú vén... :D még valami?
jan. 30. 08:28
 26/34 anonim válasza:
#25 Értsd: neki vén, mert ő csak 16, fejben 12.
jan. 30. 08:55
 27/34 anonim válasza:

Nem mondanám magam jómódunka, de jobban keresek, mint az átlag.

Munka mellett tanulok, hogy elérjem a céljaimat, hogy a hobbim legyen a munkám és még sokkal jobban keressek és ezután leszek jómódú.

Szeretek főzni, udvarias vagyok és a mindenkori páromat támogatom mindenben, amiben csak tudom. Mindig kitalálok valami jó közös programot, hogy sose unatkozzunk.

Romantikus típus vagyok, odafigyelek a páromra.

Az előző páromnak is megadtam szinte mindent: kényeztetés, anyagi támogatás, 2 évente egy hosszabb külföldi nyaralás, törődés-odafigyelés, 2 hetente étterem.


Kedves kérdező! Rólad mit lehet tudni? Mit teszel bele egy kapcsolatba? Röviden írhatnál magadról (kinézet, hobbi, munka, személyiséged, stb...)

27F

jan. 30. 19:43
 28/34 anonim válasza:

25-26


Arany testvéreim! Nagyon sok sallerbe belefuttok még, ha ilyen kérdéseknek bedőltök! Minden szervkereskedő álma az ilyen hiszékeny embermassza.

jan. 30. 19:46
 29/34 anonim válasza:

28 Honnan veszed, hogy bedőltem? Reagáltam egy vicces kommentre.

Ha neked ebből az jött le, hogy egy szót is elhiszek a kérdésből, akkor elég élénk a fantáziád, lehet hogy írásba kéne fognod. 😁

#26

jan. 31. 08:04
 30/34 anonim válasza:
Baj ha pucer vagyok?
jan. 31. 08:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!