Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus/biszex FIATAL...

Leszbikus/biszex FIATAL lányok! Valaki ismerkedne egy bizonytalan tizenéves lánnyal?

Figyelt kérdés

Mindig vonzottak a fiúk, így sosem érdekelt ez a téma, elvoltam a kis lányos világomban velük. De egy ideje elkezdtek vonzani lányok, nők... filmekben színésznők is, ismerősök is, olyan barátnőm pl. akiről tudom hogy bi stb... nem tudom ezt hova tenni mert eddig soha nem éreztem ilyet. De egyre erősebb a dolog, és úgy döntöttem nem gátolom az érzéseimet, elkezdek nyitni:) Gimnazista (16/L) vagyok, a vírushelyzet miatt programokra, bulikba menni nincs lehetőség, az ismerettségi körömben pedig 1 kivétellel nincsen ilyen lány, de az illető a barátom, semmi mást/többet nem szeretnénk egymástól. Ezért gondoltam ismerkedek, beszélgetek, hátha közelebb kerülök magamhoz, vagy valaki máshoz is:D Nem az a célom hogy valaki ír, jajdejóösszejövünk. Az a célom, hogy megismerhessek így érző lányokat, ezáltal talán magamat is. Ha meg lesz valami, hát lesz, senki nem ígérte hogy nem lesz velem azonos nemű a nagy Ő:D


Mint azt írtam 16/l vagyok, így nyilván elsősorban 16+ tizenévesekre gondoltam. És nem pasikra. Tényleg nem:) szeretnék majd saját profilról (Facebook, Instagram) beszélni, olyanról, ahol látszódik ki vagy, szóval aki ezt nem szeretné és/vagy kamuprofil, eleve ne keressen.

Egyébként nőies/lányos stílusom van, ha ez bárkinek is számít;)



2021. febr. 14. 09:59
 1/5 anonim válasza:
Írj
2021. febr. 14. 10:22
 2/5 anonim válasza:

Nekem nagyon is lenne kedvem, ugyanígy bizonytalan vagyok :)

Illetve ugyanúgy lányos/nőies :)

19 éves vagyok, ha ez még belefér dobj egy privátot, nagyon örülnék neki :)

2021. febr. 14. 23:00
 3/5 anonim válasza:

Írj nyugodtan

17 vagyok, ugyanúgy lányos/nőies

2021. febr. 15. 10:24
 4/5 anonim válasza:
Ugyanez van velem is. Teljesen átérzem a helyzeted. Nagyon megörültem amikor olvastam hogy nem csak én vagyok így. Írj nyugodtan :)
2021. febr. 17. 12:04
 5/5 anonim válasza:
Ha szeretnél, akkor nekem is írhatsz!☺️
2021. febr. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!