Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ti örülnétek, ha egy...

Lányok! Ti örülnétek, ha egy srác leszólítana titeket, odamenne hozzátok a buszon, villamoson, utcán, stb helyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gyakran látni ilyen tanácsokat amiket fiúk adnak más srácoknak, hogy ilyen helyeken is próbálkozzanak... Ti hogy reagálnátok?

febr. 5. 10:29
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
sepruvel szoktal jarni mi?
febr. 5. 12:02
 12/44 anonim válasza:
Csatlakozom az 1-es válaszolóhoz, határozottan nem!
febr. 5. 12:32
 13/44 anonim válasza:
Valószínűleg csúnyán elkuldenem vagy teljesen ignoralnam mindennel jobban utalom ha a buszon zavarnak meg békés zenehallgatásom közepette.
febr. 5. 13:01
 14/44 anonim válasza:
Attól függ, hogy most lát életemben először (nem hiszek a szerelem első látásban, vagy látásból azért ismerjük egymást, kevésbé van tök mindegy csak nő legyen érzete), másfelől, hogy mennyire kreatív (szóval nem az a szia, cica, van gazdád? kezdés)
febr. 5. 13:02
 15/44 anonim válasza:

Attól függ. Volt már olyan, hogy valakivel mindig egy buszon mentünk reggel. Nézegettük egymást :) Aztán egyszer odajött hozzám, igaz nem a buszon, hanem máshol meglátott és odajött. Én örültem neki.

De ha valaki olyan, aki nem szimpatikus, akkor nyilván nem örülök, vagy akár még meg is ijedek.

febr. 5. 13:06
 16/44 anonim válasza:

Ha elsőre normálisan tudomásul veszi és elfogadja az elutasítást és nem kezd rá arra, hogy "De miért nem...?" és főleg nem küld el az anyámba amiért nemet mondtam, akkor oké. Bár inkább ne, de ezt még kibírom. Volt már olyan is, aki elkezdett követni, meg olyan, aki minden áron ki akarta deríteni, hogy hol lakom. Ijesztő.


Igazából pont olyan nem volt még, aki azt mondta volna, hogy "Rendben, ne haragudj, hogy megzavartalak." - most így belegondolva lehet, hogy erre mégiscsak azt mondanám, hogy "Tudod mit? Legyen, igyunk meg valamit."

febr. 5. 13:25
 17/44 anonim válasza:
1000 próbálkozóból talán 1et nem küldenék el. De próbálkozni szabad :)
febr. 5. 14:19
 18/44 anonim válasza:
a sok egos 🤷🏽
febr. 5. 14:38
 19/44 anonim válasza:
Nem szoktam örülni neki. Kellemetlen.
febr. 5. 14:50
 20/44 anonim válasza:
Nem örülnék.
febr. 5. 15:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!