Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ti örülnétek, ha egy...

Lányok! Ti örülnétek, ha egy srác leszólítana titeket, odamenne hozzátok a buszon, villamoson, utcán, stb helyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gyakran látni ilyen tanácsokat amiket fiúk adnak más srácoknak, hogy ilyen helyeken is próbálkozzanak... Ti hogy reagálnátok?

febr. 5. 10:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy itt a nagy királynők azt mondják, nem örülnének neki. Aki tényleg nem örül, 30 mp alatt kiderül, és szépen otthagyod, nem nagy veszteség, és ő is csak túléli valahogy. Sokkal nagyobb veszteség, ha valaki nyitott lenne, és nem mered megpróbálni.
febr. 5. 16:45
 22/44 anonim válasza:
Nagyon nem örülnék.
febr. 5. 18:39
 23/44 anonim válasza:
Akkor meg nem kell siránkozni, kedves hölgyek, hogy "a mai férfiak miért nem tudnak kezdeményezni", és más hasonló dolgok. Szerintem túl sok nő él egy olyan álomvilágban, hogy baráti társaságban megismerkedik a szőke herceggel, akivel 20-30 évig csak kerülgetik egymást, meg haverkodnak, aztán egyik napról a másikra ráébrednek, hogy egymásba szerettek, addig meg persze egyikük sem jár senkivel. A való élet nem így működik, de persze aki macskás néni szeretne lenni, az higgyen csak nyugodtan az ilyen bárgyú mesékben, a szőke hercegre meg majd lecsap egy olyan nő, aki igent mer arra is mondani, ha a férfi a buszon vagy az utcán szólítja meg őt.
febr. 5. 20:12
 24/44 anonim válasza:
#23 Kevesebb az esély arra, hogy a szőke herceg szólítson le bárkit is az utcán, mint hogy egy olyan fickó, aki inkább megerőszakolná és egy bokor aljában hagyná a megfojtott nő hulláját. Én írtam a #16-ost, megnézheted, milyen reakciókat kaptam a kulturált visszautasításra. Nem épp szőke herceghez méltó viselkedést tanúsítottak. És ha választhatok aközött, hogy macskás néni leszek, vagy megerőszakolt hulla, akkor az előbbit választom.
febr. 5. 21:31
 25/44 anonim válasza:
#24: Oké, egészségedre. Ha te mindenkiben az erőszaktevőt látod a beteges rettegésed miatt, az a te dolgod, mondjuk ez már legalább annyira nem normális gondolkodás, mint a nemi erőszak reményében eszközölt leszólítás. Az erőszaktevők, potenciális gyilkosok és társaik ugyanúgy ott vannak a rokoni, baráti, munkatársi körödben is, ugyanennyi erővel bármelyik munkatársad vagy szomszédod is megölhet, ha akar.
febr. 5. 21:56
 26/44 anonim válasza:
#25 Persze, beteges rettegés az, hogy nem tudom magamról szép szóval lekaparni az utcán rámakaszkodó faszikat. Hogyne. De ha meg belemegyek egy találkába egy vadidegen fazonnal, aki aztán megerőszakol, akkor meg én leszek a hibás, mi? Hányok lassan az egész férfi nemtől, az ilyenek miatt is, mint te. Inkább a szingli, macskás lét, komolyan.
febr. 5. 22:04
 27/44 anonim válasza:
25-ös, szerinted normális az, ha valaki elkezdi követni, meg ki akarja deríteni, hogy hol lakik? Te ezt beteges rettegésnek nevezed? Szállj már egy kicsit magadba!
febr. 5. 22:07
 28/44 anonim válasza:

#26, 27: Jó, akkor éljetek abban a hitben, hogy minden férfi ilyen. Legalább nem ismerkedtek, és nem szaporodtok, tutira megnyomorítanátok lelkileg a párotokat és a gyereketeket is.


#26: Egyébként ki mondta, hogy azonnal találkozni kell egy vadidegennel? Senki. Gondolom, az ismerkedés fogalmáról még nem hallottál. Beszélgetsz mondjuk neten, telefonon, aztán ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor találkoztok.


#27: Igen, van esetleg pár ember, aki ezt csinálja, de ha körülötted mindenki ilyen, akkor rossz helyen élsz. Nap mint nap járok emberek között, de még nem tapasztaltam (sőt, nem is hallottam) a közvetlen környezetemben olyat, hogy bárki megerőszakolt volna (vagy meg akart volna erőszakolni) egy nőt, pedig van jó pár település a környéken, egy-két kisváros is akad.

febr. 5. 22:19
 29/44 anonim válasza:
#28 Ki mondta, hogy minden férfi ilyen? Senki. És utcán leszólításról szólt a kérdés és a válaszaim is, úgyhogy ne keverd már ide neten ismerkedést, mert rohadtul nem erről volt szó. Az sem mondtam, hogy körülöttem mindenki ilyen, azt mondtam, hogy akik eddig utcán leszólogattak, azok ilyenek voltak. Csak akkor válaszolj, ha fel is fogod a mondataimat, mert nincs kedvem hatszor elmagyarázni, hogy mit írtam le.
febr. 5. 22:41
 30/44 anonim válasza:
Ne haragudj, de hol írtuk, hogy minden férfi ilyen? Egyszerűen elővigyázatosak vagyunk. Ha én a villamoson utazom vagy az utcán sétálok, pont nem hiányzik, hogy random pasi leszólítson. Nem azért vagyok ott. Más a helyzet, ha megvan az ismeretség, mondjuk egy munkahelyen, vagy ha valakivel rendszeresen együtt utazok és felvesszük egymással a szemkontaktust, stb. De hogy egy vadidegen odajöjjön hozzám tenni a szépet, hát kösz, nem. Szerintem ha valaki ezeket az alapvető szabályokat nem képes betartani, az bármire képes lehet és okkal kerülöm el jó nagy ívben. Igen, inkább leszek macskás öregasszony, mint hogy az ilyenekkel, mint te, akik nem veszik észre magukat, két szót is váltsak.
febr. 5. 22:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!