Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másnak sem jön össze randi...

Másnak sem jön össze randi manapság?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy éve nem mentem el senkivel se sehova. Régen sokkal jobban ment, valami érthetetlen indokból, lehet csak a társadalom változásai miatt. A réghez képest elképesztően sokat fejlődtem, viszont ezzel párhuzamban a párkapcsolati életem is bedőlt. Nem a nőkkel való beszéddel van a gond, miutan leginkább abból keresek pénzt, hogy jól beszélek, inkább, mintha nem érdekelném már a másik nemet annyira sem, hogy fontolóra vegyék, hogy időt töltsenek velem.

Mással is esik meg ilyen?

22/f



febr. 6. 01:18
 1/9 anonim válasza:
Milyen életet élsz, izgalmasat? Mik a hobbijaid? Külön laksz vagy szülőkkel? Van autód? Jól keresel? Sajnos ha ezek közül valamelyik nincs meg akkor az magyban rontja az esélyeket ,én évekig szingli voltam emiatt.
febr. 6. 06:36
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond. Az emberek nagy része ebből nullát tud felmutatni, mégis van valakije. Ha az nem elég, hogy nagyot keresek és sportoló vagyok, nem tudom minek kéne elégnek lennie:)
febr. 6. 08:11
 3/9 anonim válasza:
Nekem sem jön össze, tavaly nyáron volt legutóbb. (F)
febr. 6. 10:56
 4/9 anonim válasza:

"Pont ez a gond. Az emberek nagy része ebből nullát tud felmutatni, mégis van valakije. Ha az nem elég, hogy nagyot keresek és sportoló vagyok, nem tudom minek kéne elégnek lennie:)"


Gondolom a személyiséged nem fontos. Előny ha ennyire önálló vagy és rendelkezel ennyi egzisztenciával, de olyan érzésem van veled kapcsolatosan, hogy ehhez akarod kötni a párválasztást, holott ezek nem nagyon befolyásolják azt, hogy tartós partnered legyen. Akik az általad felsoroltakat kívánják egy férfitól az már eleve rosszul kezdődik. Önvizsgálatba kéne belekezdened, hogy miért ilyen a felfogásod.

febr. 6. 11:13
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es nyilván nem csak ezt tartom magamban pozitívumnak, viszont mára már addig se tudok eljutni, hogy valakivel tartósabban beszélni tudjak párkapcsolati célból, viszont ha üzleti vagy más célból kell valakivel társalognom személyesen, semmi probléma nem merül fel.
febr. 6. 13:42
 6/9 anonim válasza:
Van akinek könnyen van akinek nehezen megy, van aki egy hét alatt osszehoz 3-4 randit más meg egy év alatt egyet se, próbálj kicsit változtatni mert valamit rosszul csinálsz
febr. 7. 11:20
 7/9 anonim válasza:

Attól hogy van pénzed, meg sportolsz, nem leszel még feltétlen érdekes ember, jó társ vagy vonzó férfi.



Sokaknál az egó és a bevásárló lista szerû elvárások azok, amiktől ellenszenvesek lesznek, és ezek pont azok a dolgok amik egy sikeres, karrier orientált embernél jellemzõek. Lehet ez a baj? Hogy túlságosan rá vagy fixálva az idilli partnerrõl kialakított képre?



Munkahelyen ügyfelekkel, vásárlókkal beszélni, társalogni teljesen más, mint egy párkapcsolatot fenntartani.

Sõt, a munkahelyi társalgás nagy része vagy manipuláció, vagy üres bájcsevej, ami ismerkedésnél szintén tud taszító lenni.

Még az olyan melóknál, ahol az empátia a fontos, ott is egy szerepet játszol, egy egy definiált kereten belül megy a beszélgetés.

febr. 8. 18:06
 8/9 anonim válasza:

Nekem hasonló a helyzet, azt gondolom sokat fejlődtem az utóbbi pár évben, de valahogy nem kifejezetten érdeklem mostanában a férfiakat, pedig korábban nem volt ezzel gond.

Amúgy elég aktív életet élek, dolgozom tanulok, diákszervezetben vagyok, viszonylag sok emberrel vagyok jóban (bár kevés igazán mély barátságom van). És nem csak azt várom hogy mások kezdeményezzenek. Úgy vagyok vele hogy majd idővel alakul valami, kicsit beletörődtem mostanában a helyzetbe.

22l

febr. 9. 01:31
 9/9 anonim válasza:
Itt ismerkedj
febr. 22. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!