Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik társkereső oldalra...

Melyik társkereső oldalra érdemes regisztrálnom 41 éves férfiként ha komoly párkapcsolatra vágyom?

Figyelt kérdés

febr. 7. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Semmikeppen ne olyanra, ami ingyenes. En a helyedben elmennek egy tarskeresö irodahoz (nem tudom, mi a neve, a TV-ben a Ridikül adasban lattam kb. fel eve), ahova direkt olyanok jelentkeznek, akik a hazassagra gondolnak. Persze penzbe kerül, de legalabb nem akarki van ott.
febr. 7. 15:33
 2/21 anonim válasza:
Egyikre sem!
febr. 7. 16:18
 3/21 anonim válasza:
Semelyikre. Járj el a hobbidnak megfelelő helyekre, csoportokba, inkább ott ismerkedj és így már meg is van a közös téma és érdeklődési kör.
febr. 7. 16:41
 4/21 anonim válasza:
Attól tartok, egyikre sem.
febr. 7. 16:59
 5/21 Barnabas333 válasza:
Facebook, de ha nem vagy Henry Cavill, ott sincs esélyed. A mai nők már jobban szeretnek egyedül lenni kutyával. Megérett a világ a pusztulásra.
febr. 8. 04:36
 6/21 anonim válasza:
5 ös ez tènyleg igy van. Előadjàk h maganyosak de kiderul h a kutyàval tokèletesen elvan, hihetetlen boldog, posztol mindent pillanatàt, ma reggel 4,5 km t futottam 607 cal t egettem, Bèla papa Manci mama likeolja Tapiobicskeről. Ha normalisan odamesz hozzà megszolitod, raìrsz,ùgy elküld alpàri stìlusban hogy csak lesel. A kis ròzsaszìn felhőben tetszelgő tündèrkèből olyan agressziò es stìlus jön elő hogy egy kocsis megirigyelnè.
febr. 10. 14:16
 7/21 anonim válasza:
Engem érdekel komoly kapcsolat.
febr. 14. 14:59
 8/21 Barnabas333 válasza:
7-es akkor miért nem privátot írtál a kérdezőnek? ( ha nő vagy. )
febr. 16. 17:47
 9/21 anonim válasza:
Sztm mert így lehet többen is ráírnak. 8-as
febr. 24. 14:56
 10/21 A kérdező kommentje:
A randivonalon gondolkodom. Van valakinek valamilyen tapasztalata róla?
márc. 24. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!