Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te miért nem regisztrálsz...

Te miért nem regisztrálsz társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

1. Képfeltöltés nélkül nincs értelme és én nem töltenék fel magamról képet

2. Aki ilyen módon keresi a társát, nekem biztos nem kell

3. Nem hiszek benne

4. egyéb...



2014. okt. 29. 06:13
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Abból ki indulva hogy az első kettőt nagyon szépen megfogalmaztad neked az a kettő a fő problémád.

Én szerintem keress egy olyan weboldalt ami nívós(an néz ki) és fizess be egy hónapra... az a pár száz forint megér egy próbát.

2014. okt. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem talált!
2014. okt. 29. 06:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért nem regisztrálok, mert pénzbe kerülnek.


Egyéb netes fórumokon is tök jól lehet ismerkedni, a képcsere is viszonylag hamar meg szokott történni. Így ismertem meg a feleségemet és több barátomat is. Igaz, egyzser sem partnert kerestem, csak beszélgetni kezdtünk.

2014. okt. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4.
2014. okt. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4
2014. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy rakás sz*r az összes, online még a legrondább és a tök átlagos nők is el vannak szállva maguktól. Ha élőben szólna hozzájuk az ember két szót, repesnének a boldogságtól, hogy végre valaki észreveszi őket, neten meg még egy személyre szabott üzenetre sem reagálnak (de még a profilodat sem nézik meg, hogy ki vagy).
2014. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Mert van társam. Időnként több is, mint kellene...
2014. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4 - Mert férfi vagyok. Részletesen kitöltött adatlappal, képpel és minden egyébbel hónapok alatt sem nézett rám senki, nem válaszoltak az üzeneteimre sem. Egy napra regisztráltam lányként, semmit nem töltöttem ki, kép sem volt, mégis "szétszedtek" a fiúk. Férfiként el kell felejteni a társkereső oldalakat. Az más kérdés, hogy ezért a semmiért lehet fizetni szép összegeket a társkereső oldalaknak, különben még egy üzenetet sem tudsz küldeni.
2014. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért nem mindegy milyen képpel és milyen képű vagy! ;)

Nem beszélve az adatlapról.

Az tény, hogy nőknek sokkal többen írnak, de én férfiként is kaptam leveleket és flörtöket.

2014. nov. 1. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!