Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire jogos elvárás első...

Mennyire jogos elvárás első randin hogy meglegyen az úgynevezett romantikus szikra?

Figyelt kérdés
Szerintem van benne jogosság, de ha az egyik fél esetleg alapból nehezebben közeledik romantikus szempontolból még legalább egy két randi erejéig lehetne esélyt adni az "offolás" helyett.

febr. 23. 02:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én 3 esélyt szoktam adni azoknak, akik amúgy nem ellenszenvesek. Mert lehet, hogy egyszer neki van épp rossz napja, máskor meg mondjuk nekem, de ha 3 alkalom alatt se tudja igazán felkelteni az érdeklődésemet, akkor elbúcsúzunk.
febr. 23. 04:18
 2/11 anonim válasza:
Nem szikra kell ha nem józan ész.
febr. 23. 08:01
 3/11 anonim válasza:
Az elsö randi nekem valahogy csak arról szól, hogy van-e élőben szimpátia és kezdjük megismerni a másikat. Ha jól sikerül, jöhet a második. A másodikon viszont már mindenképp éreznem kell hogy őt keresem-e minden szempontból.
febr. 23. 09:13
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as, én is így gondolom
febr. 23. 09:25
 5/11 anonim válasza:

Ez az egész sok mindentől függ.

Mennyi a "jelentkező", lehet-e válogatni, mik a fontosabb tényezők.

Meg hogy mennyire ismered már előtte az illetőt(gyakoribb, hogy más ismerik egymást).

Szóval viszonylag összetett dolog.

De amúgy már az első benyomásnak valamennyire hatásosnak kell lennie, ha ott nem fogja meg a másik fél tekintette szerintem off, ez már később sem fog javulni.

Bár hozzátéve, ha nem "vakrandi" van akkor ez az eset kizárható már.


Ha online-ról indul a dolog az teljesen más műfaj. Ott érthető a 2-3 randi is, és ha már ott is reménytelen akkor off.

febr. 23. 11:39
 6/11 anonim válasza:
A csajok azt mondják
febr. 23. 14:29
 7/11 anonim válasza:
De mi az a romantikus szikra?
febr. 23. 14:29
 8/11 anonim válasza:

#7.

Pasiként mondod neked, hogy találkozóval valakivel és nem tudnád elképzelni nélküle a következő napokat.

Nyilván ha reménytelen úgy sem éli bele magát az ember a helyzetbe, de ha viszonzott akkor létrejön az a bizonyos szikra.

febr. 23. 14:42
 9/11 anonim válasza:
Ez miért szikra?
febr. 23. 14:44
 10/11 anonim válasza:

A tapasztalataim alapján azt tudom válaszolni, hogy első randin nem szabályszerű, hogy legyen szikra. De, szerintem a kölcsönös szimpátia viszont elengedhetetlen. Elvégre, egy kapcsolathoz először meg is kell ismerni a másikat. Nem elég, ha szerelembe esünk.

Így véleményem szerint, semmi gond nincs azzal, ha valaki lassan fejezi ki az érzéseit, egészen addig amíg egyébként érdeklődést mutat a másik iránt és az a másik is érzi ezt, illetve ugyan ez fordítva is.

Volt olyan eset, amikor már az első találkozóm, ha úgy vesszük randim, noha nem annak indult, az este folyamán egy ital mellett, a lány rám mászása miatt szexbe torkolt, ami után, hát, össze is jöttem a lánnyal.

De hiba volt, mert egyáltalán nem ismertem meg előtte, vége is lett néhány hónap után a dolognak, mert nem passzoltunk.


Szóval, egy szó mint száz, nem kell, hogy egyből pillangók repkedjenek az ember hasában. Elég, ha elsőre megkedveljük annyira a másikat, hogy legyen honnan építkezni, legyen motiváció a folytatásra. :D

febr. 24. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!