Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Női oldalról mégis mi az...

Női oldalról mégis mi az elvárás manapság a férfiaktól illetve ki milyen idős pasival ismerkedik ?

Figyelt kérdés

Szóval én 31 vagyok, egyrészt kíváncsi vagyok mi lenne az elvárás tőlem , mert habár szerintem a javarészét teljesítem (saját lakás, jó egzisztencia, jó munkahely ,magas vagyok, kék szemű, átlagos testalkat, ) .... de mégis olyan egyedül vagyok mint a kisujjam.


Másik amire kíváncsi vagyok, mégis mennyi idős pasikkal álltok szóba úgy egyáltalán? Mik a korhatárok? Egy kicsit úgy érzem most magam mintha két szék között lennék, korombeliek alig vannak akik társat keresnek, nálam idősebbeknek nem kell fiatalabb, nálam fiatalabbaknak meg kb idősebb :D



2021. máj. 1. 08:15
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Én pont 31 évesen találtam meg az igazit, ő 10 évvel idősebb nálam. Nekem valamiért ez a 10 év korkülönbség az ideális. Ja és egy dagadt disznó vagyok 100+ kg, a férjem pedig jóképű és normális. Úgyhogy kitartás!
2021. máj. 1. 09:03
 2/22 anonim válasza:

Mégis mi lenne?

Az alap ami sokaknak nem megy.


Dolgozzon tök mindegy mit ne én tartam el, ne csaljon meg, szeressen, legyen figyelmes, törődő, ne legyen lusta. Tudjak rá számítani.


Nem baj ha iszik de ne állandó jelleggel.

2021. máj. 1. 09:22
 3/22 A kérdező kommentje:
2- na de ez ALAP amit írsz :D ehhez nem kell szuperhősnek lenni, ezeknek könnyedén megfelelek , és azért remélem ennél sokkal többnek, aztán mégis egyedül vagyok.
2021. máj. 1. 09:44
 4/22 anonim válasza:
Kérdező, akkor én vagyok az ellenpélda. 37 éves nő vagyok, a párom 30. Tényleg nem keresgéltem a fiatalabbak között, ő kezdeményezett, de meggyőzött. :) Sajnos a korban hozzám illők sem gondolkodnak sokkal éretteben, mint a ti korosztályotok. Nekem amúgy a humorérzék volt nagyon fontos szempont a leírtakon kívül. Akivel nem tudunk együtt nevetni, azzal nem bírom ki egy napig sem.
2021. máj. 1. 09:50
 5/22 anonim válasza:

#2


Miért milyennek kellene lennie egy pasinak?


Hidd el az alapot se ütik meg sokan. Hűség már nem divat, kedvesség? Ugyanmár!


Nem kell milliomosnak lenned de van aki ilyet keres. Nekem is mindig 1-5 évig mindig fiatalabbak voltak 1*2* volt 1-3 évvel idősebbek.

2021. máj. 1. 10:04
 6/22 anonim válasza:

"aztán mégis egyedül vagyok"

Mert egy szerencsétlen lúzer vagy.

Annak amit a 2-es leírt, még a felét sem hozzák a pasik, mégis van minden ujjukra punci! De a kérdésből lerí hogy fogalmad sincs melyik bolygón élsz. Kb csak fotoszintetizálsz. De írogassad csak a szmájlit, azzal IS sokra mész...

2021. máj. 1. 10:14
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát 6 os nem tudom ki bántott meg téged, de egészségedre... Illetve ha a baráti társaság olyan, nehéz nem csak fotoszintetizálni , ahogy írtad... és nyilván azért dolgozok középvezetői szinten mert fogalmam sincs melyik bolygón élek...
2021. máj. 1. 10:20
 8/22 anonim válasza:
Szép ház, meg autó, ne ilyen csóró legyen, legyen önálló, ne ilyen alkalmazott izé, közepestől nagyobb pénisz, vigyen sokszor nyaralni meg ideoda. Meg szórakoztasson, ne legyen uncsi. Tuggya hogy mi kell egy igazi nőnek. Nem kérek privátot van jó pasim.
2021. máj. 1. 13:09
 9/22 anonim válasza:

27 vagyok, 25-től 45-ig szerintem oké, nekem aztán mindegy, hogy kicsit fiatalabb, velem egykorú, vagy épp idősebb. Persze felső határ van azért, vajnatimi komplexusom nincs szerencsére. :D

A külsőre vonatkozóan alapvetően nincsenek kikötéseim, azért nálam ne legyen alacsonyabb, nem hátrány, ha magas, de nem is elvárás. :D Szemszín, hajszín mindegy... A testalkatról annyi, hogy azért nagyon vékony csonti ne legyen, mert én sem vagyok az, és szerintem az nem is férfias... :D Plusz a nagyon mackó alkat sem igazán jön be, a kétajtós szekrényeket meghagyom a tipik maffiafeleség hölgyeknek. :D

Nem mondom, hogy nem tetszik, ha valaki izmos, de egy hétköznapi aputesttel is kibékülök, nyilván az összhatás a fontos. :D Ha valaki alapvetően nem taszít és működik a kémia, akkor rendben van mindenhogy.

Lehet, hogy ez anyagiasságnak számít, nem tudom, de ennyi idősen én már elvárom a partneremtől, hogy önálló legyen, legyen stabil munkahelye, viszonylag jó fizetése (nem, eszem ágában sincs lenyúlni a pénzét, csak ne nekem kelljen eltartani), legyen saját lakása, ne mamahotelben lakjon...

+ Nem hátrány, ha nem pszichopata, nem szociopata, nem skizofrén, nem nárcisztikus és nem szenved borderline szindrómában... :D

Szeresse az állatokat, ne legyen homofób, ne legyen fideszes, ne legyen mélyen vallásos, legyen kedves, humoros, őszinte, legyen meg az alap műveltsége... csak ilyen apróságok. :D

+ Ha nincs is még jogsija meg autója, legalább legyen neki tervben, mert a mai világban elengedhetetlen, és volt már olyan randim, aki azzal indított, hogy én utazzak hozzá minden hétvégén 200 km-t, mert neki nincs autója és nem bírja a tömegközlekedést. :')

De a legfontosabb... szeressen úgy, ahogy vagyok, fogadja el a hülyeségeimet, ahogy én is az övéit. Ha mindkét fél tényleg önmaga tud lenni a másik mellett és őszintén jól érzik magukat együtt, akkor ott már nagy baj nem lehet.

2021. máj. 1. 15:09
 10/22 A kérdező kommentje:

9- ez egy korrekt leírás


Az ilyenekkel csak az a bajom, hogy mint látod a 8 és 6 kivételével ez az átlag elvárás aminek szerintem megfelelek egy az egyben kivétel nélkül minden pontodnak pl. Mégis itt vagyok egyedül és ki kellett írnom a kérdést.... külsőre se vagyok teljesen reménytelen és ezt most nem én mondom meg nem a nagyszülők :D hanem az oldalról innen kaptam véleményeket, tehát meg kell állapítsam semmi gond nincs velem, csak így volt szerencsém, na meg a másfél éves bezártság nem tesz jót az ember társasági életének se.

2021. máj. 1. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!